Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 76
    Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad

Exclamation Manticore slotu hakkında

Merhaba, bu slotun nerflenmesi gerektiği düşüncesindeyim. Özellikle yeni serverlarda bu slot çetelerin elinde bulunmakta ve görevlerimizi dahi yapamıyoruz. Genieli afk farmın yapılmasına karşı fikirde olan oyun yönetiminin bu slota neden hala el atmadığını anlamış değilim açıkçası. Örnek vermek gerekirse saat sabah 6.30'da arkadaşımla beraber görevi yapmak Sirius 1 camp 1'deki slota geldik. Bu saatte ayakta olan genieli farmer arkadaş uruk blade'deki ve camp 2 manticore slotundaki hesaplarını da yanımıza getirdi ve hiç bir şekilde görevi yapamadık. Sanırım en az 4-5 karakteri var. Oyuna hiç bir emek olmadan giren coinler de cabası. Oyunda bu slot ile ilgili 1i kesme görevi, 2si de toplama görevi olmak üzere 3 görev var. Bu çöp slotu ile ilgilenirseniz çok memnun olurum.

Senior Member
    Genie açıkken drop gelmemeli böylece bütün sorunlar çözülür. Makro mu genie mı diye bir ayrim kalmaz

Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Aslında buradaki sorun slotta kasanın macro yada genie olması değil. Macro açıyorlar diye de bir ithamda bulunmadım. Buradaki sorun tamamen oyuncuların görevlerini yapmalarına mani olmaları ve oyuna hiç bir emek vermeden oyuna ekstra para sokmalar diyebilirim. Tabii sizin öneriniz de sorunu kökünden çözmüş olur.

Sirius emc manticore slotunda hep aynı isimde adamlar var muhtemelen aynı kişi 5 6 pc kullanıyor. S1 S2 S3 ve bu serverların bütün kamplarında Sking, Cking nickli charlar var. Ben genie açıp yanında duruyorum adam gibi hızlı ok atamıyorum, macro olduğu bariz belli. Eslant güncellemesi çok iyi olmuştu umarım yakında emc-lufer drop güncellemesi gelir de char kasan insanlar rahat rahat görevlerini yapar.
    Happiness is only real when shared.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MadneSs View Post
    Aslında buradaki sorun slotta kasanın macro yada genie olması değil. Macro açıyorlar diye de bir ithamda bulunmadım. Buradaki sorun tamamen oyuncuların görevlerini yapmalarına mani olmaları ve oyuna hiç bir emek vermeden oyuna ekstra para sokmalar diyebilirim. Tabii sizin öneriniz de sorunu kökünden çözmüş olur.
    Şu oyunda şu görevi yapamadım dediğim görev hiç olmadı.
    Özellikle manticore görevlerini oradaki farm yapan adamlara yaptırdım. Bir selam ver kolay gelsin de iletişim şart.
    HTB HTC AOC falan zorluyordu onlarada party toplayıp yapabiliyorsun. Krala bile AOC zorluyor gel bir party kuralım demişliğim var.
    İstiyorsunuz ki hangi slota gidersek gidelim o slot boş olsun, slot beni kırmızı halıyla karşılasın. Sonra bu server boş burası çöp yeni server ne zaman gelecek

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VforSUTCU View Post
    Genie açıkken drop gelmemeli böylece bütün sorunlar çözülür. Makro mu genie mı diye bir ayrim kalmaz
    Genie açıkken drop mu gelmemeli? Legal bir şekilde Genie kullanarak farm yapanlar ne yapacak bu durumda?

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Manticore dropları azaltılmalı cidden. Bu işi ticarete dökmüş insanlar slotu işgal etmiş durumda.
    " Çakallar güçlerini kalabalıktan, aslanlar ise yalnızlıktan alır "

Arkadaşlar Humanlarda durum nasıl bilmiyorum ama. Karus tarafında ki çanaklı manticore slotunda kasanlar yüzde yüz tpt kullanan kişiler. Bizzat tanıdığım biri 5 tane çarıyla duruyor altarda 7/24 slottan çıkmıyor. Ben 1 hafta çanaklı manticore slotunda farm yaptım imkanı yok tpt siz duramazsınız 5 dk da bir çar çanağa takılıyor hiç bir şekilde çıkmıyor bu işide tpt ile duvar içlerinden vurarak oto sundriese git gel yaparak yapıyorlar. Tanıdığım dediğim kişinin çarıda 7-8 ay sonra banlandı yeni çar açıp kurdu yine oraya. Değişen bir şey yok ama dediğim gibi %100 tpt kullanan kişiler karus manticore çanaklı slotta olan kişiler. Diğer çanaksız slottan emin değlim orasıda olabilir. Bir kere orada ki elemanı takip etmiştim oto sundiriese git gel yaptığına eminim çarı hep girişte aynı kordinatta takılıp duruyordu çünkü. GM lerin bu manticore slotlarını kontrol etmesi şart 7-8 ay sonra banlanması bi işe yaramaz göz açtırmaması lazım. Ben 1 hafta zor dayandım slotta en geç 30 dk da bir üstüm doluyordu. 1 hafta boyunca uykusuz perişan etti slot beni dayanamayıp bıraktım. 5 dakikada bir de çanağa takılması da işin tuzu biberi imkanı yok durulmaz tptsiz o slotlarda. Legal farm yapan baş tacıdır... Sevgiler

Senior Member
    Ya adamlar sundirese koşarak gidiyor oradan. Bariz tpt var. Çok mu zor bir chari scan etmek?
    Mahkemeden arama emri mi gerekiyor GM arkadaslarin bir chari kontrol etmesi için?

Senior Member
    luring güncellemesi olmasaydı çekerdin tw ölürdü , nttgame sağolsun luring güncellemesini getirdi genieli farmerleri korumak için