Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 76
    Senior Member
    Quote Originally Posted by VforSUTCU View Post
    Genie açıkken drop gelmemeli böylece bütün sorunlar çözülür. Makro mu genie mı diye bir ayrim kalmaz
    genie diye bir şeyin olması hata zaten...

Şu "oyuna coins girişi" muhabbeti de moda oldu. Ordan gelmesin burdan gelmesin. Ulan nereden gelecek bu coins? İyice kafayı yediniz ha. Bir öneride, şikayette bulunurken "oyun yönetimi coins girişine karşı bilmem ne" gibi saçma sapan argümanlarla gelmeyin. Adam gibi görev yaptırmıyorlar deyin.
    Ben de manticore ve Moradon'da görev yapamadım saatlerce. Bence de çözüm gelsin ama oyuna coins girmesin bir bahane değil. Dropları azaltılabilir büyük bir oranda.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Şu "oyuna coins girişi" muhabbeti de moda oldu. Ordan gelmesin burdan gelmesin. Ulan nereden gelecek bu coins? İyice kafayı yediniz ha. Bir öneride, şikayette bulunurken "oyun yönetimi coins girişine karşı bilmem ne" gibi saçma sapan argümanlarla gelmeyin. Adam gibi görev yaptırmıyorlar deyin.
    Ben de manticore ve Moradon'da görev yapamadım saatlerce. Bence de çözüm gelsin ama oyuna coins girmesin bir bahane değil. Dropları azaltılabilir büyük bir oranda.
    Gerçekten görev slotu olan mobların çöp droplarının fazla olması olması garip . Özellikle görev yaptırmamak adına oralarda duruyorlar . 77 level reb +5 shell ib +8 takılar +1 bu şekilde genie açanın yanına durdum 67 level adam benden hızlı atak yapıp fazla vuruyor Mantikor slotu bu özellik ile

Quote Originally Posted by IKaRaHiSaRLIMI View Post
    Gerçekten görev slotu olan mobların çöp droplarının fazla olması olması garip . Özellikle görev yaptırmamak adına oralarda duruyorlar . 77 level reb +5 shell ib +8 takılar +1 bu şekilde genie açanın yanına durdum 67 level adam benden hızlı atak yapıp fazla vuruyor Mantikor slotu bu özellik ile
    Tamam da canım kardeşim. Ben de hak veriyorum. Ben de göre yapamıyorum. Bak yazdım oraya da. Çöp dropları da kaldırılsın oradan ona da eyvallah. Benim için problem yok. Benim takıldığım nokta Nttgame'i ikna etmek için "oyunca coins girişi" muhabbeti yapmak. Yahu tabi ki coins girecek. Oyun zaten bunun üzerine kurulu. Bir yerlerden gelecek para. O slottan kaldırsın, görevi olmayan bir moba eklesin. Ne bileyim lich olabilir, tyon olabilir, dragoon tooth knight falan olabilir. Olabilir de olabilir yani.

Junior Member
    Bu slotları cz ye taşısınlar EMC-Luferde internet kafe sahibi bi dünya adam var farm,pazar yapan hangi biriyle uğraşıpda farm yapıp item alcaksın.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Tamam da canım kardeşim. Ben de hak veriyorum. Ben de göre yapamıyorum. Bak yazdım oraya da. Çöp dropları da kaldırılsın oradan ona da eyvallah. Benim için problem yok. Benim takıldığım nokta Nttgame'i ikna etmek için "oyunca coins girişi" muhabbeti yapmak. Yahu tabi ki coins girecek. Oyun zaten bunun üzerine kurulu. Bir yerlerden gelecek para. O slottan kaldırsın, görevi olmayan bir moba eklesin. Ne bileyim lich olabilir, tyon olabilir, dragoon tooth knight falan olabilir. Olabilir de olabilir yani.
    Bende bundan yanayım görevi olmayan bir sürü slot var Lüfer trol warior ne işe yarıyor anlamadım gitti drop dağılımını değiştirmeleri gerekiyor . Yeni başlayan bir oyuncu maradonda daha görevini yapamıyor ki Warewolf/Lycan/Laugaru bunları yapamıyorlar Cidden ben başka bir serverde karakter açtım 20 levele geldim baktım hepsi makro maradonda direk geri çıktım . Oynamayan yeni başlayacak birisi başladığında bu durumu görünce neden oyun oynamaya devam etsin .

Junior Member
    Konuyu hortlatalım Altar Sw Humanlarda bu slot tek bir kişinin elinde genie altı koxp ile kasıyor rpr leri oto yapıyor atagı genie ile yapıyor.Bu adamı şikayet edince ban yiyoruz ben anlamadım bu işi? a1 a2 a3 c1 c2 tüm camlarda toplam 12 karakter ile farm yapıyor tamamı aynı kisinin ya da kisilerin,tamamı aynı kisilerin olması muhim degil olabilir ama bu adamlar rpr ye oto gidiyor,bunu benim gibi bir çok kisi sikayet etti ve bu adamı ne zaman sikayet etsek banlanıyoruz?Ticket at diyeceksiniz attım,eğer yetkilerden birisi benimle iletişime geçebilirse bu kisinin kurdugu clanın ve bütün karakterlerinin pm ini verebilirim takip edebilirler(bunu yapmayacağınızı biliyorum ama bir umut).

Sayın Yetkililer lütfen buna kulak verin
    Last edited by DonJose; 11-26-2020 at 10:02 AM. Reason: accusation

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by onr_79ExuhTr View Post
    Konuyu hortlatalım Altar Sw Humanlarda bu slot tek bir kişinin elinde genie altı koxp ile kasıyor rpr leri oto yapıyor atagı genie ile yapıyor.Bu adamı şikayet edince ban yiyoruz ben anlamadım bu işi? a1 a2 a3 c1 c2 tüm camlarda toplam 12 karakter ile farm yapıyor tamamı aynı kisinin ya da kisilerin,tamamı aynı kisilerin olması muhim degil olabilir ama bu adamlar rpr ye oto gidiyor,bunu benim gibi bir çok kisi sikayet etti ve bu adamı ne zaman sikayet etsek banlanıyoruz?Ticket at diyeceksiniz attım,eğer yetkilerden birisi benimle iletişime geçebilirse bu kisinin kurdugu clanın ve bütün karakterlerinin pm ini verebilirim takip edebilirler(bunu yapmayacağınızı biliyorum ama bir umut).

Sayın Yetkililer lütfen buna kulak verin
    Öncelikle bazı ithamlardan vazgeçmenizi tavsiye ederim. Bunun kanıtı varsa onu da bildirebilirsiniz ancak kanıtı yoksa bu ithamdır. Bir diğeri bu oyunda hiç kimse illegal birisini raporladığı için ceza almaz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Öncelikle bazı ithamlardan vazgeçmenizi tavsiye ederim. Bunun kanıtı varsa onu da bildirebilirsiniz ancak kanıtı yoksa bu ithamdır. Bir diğeri bu oyunda hiç kimse illegal birisini raporladığı için ceza almaz.
    Peki koordinatları birebir takip ettiğini nasıl ispat edebilirim ? Video dan koordinatı birebir anlayabilir misiniz?Ben herhangi bir ithamda bulunmuyorum ama inanın manticore dendigi zaman bütün sw bunu konusuyor "bro onlar kesin gm çarı ben çok uğraştım hiç bir şey olmuyor banlamıyorlar" deniyor.Eğer aldıgım videodan rpr ye oto gittigini aynı koordinatı takip ettigini slota gelir gelmez aynı anda wolf ve ok attıgını anlayabilirseniz tekrar human çar açıp video ya çekeceğim.Ve sizden rica ediyorum madem böyle bir şey dediniz,bu konu ile özel olarak ilgilenir misiniz? Yani ben bu dediklerimi yaparsam sizde bana özelden bilgilendirme yapar mısınız ?

Senior Member
    3 tane manticore leather görevi 30 tane falcon görevinden bile zor.