Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 36
    Senior Member cortexdas's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Anilk050tr View Post
    Sen şu siriusta' ki ezik farmerlere kesip darlayan kastırmayan Cortex Değil misin ? İki güçlü adam görünce ayakları kaba etine vura vura kaçan eciğe cücüğü tehdit edip kastırmıycam diyen misin? Hani ecik cücük kesmekten zevk alan slotları gariplere dar eden bir insan mısın? Gariplerin dc pre parası çıkartmak için kestiği dandirik ağaçları vs darlayan moradon' da tehdit eden kasamazsın kastırmam sana diyen bir insan mısın? Valla benim chara 1.2-.1.5- ve 2k arası damage geliyor. Daha ne kadar arttırılabilir merak ediyorum. Okçu Teamlar'dan kaçarımız yok mana çekiyorlar hepsi aynı anda 80 ve 70 atıyor seri seri. Daha ne istiyorsunuz merak ediyorum? Galiba tüm charlara okçuların tek atmasını diliyorsunuz Kitliyorsunuz, donduruyorsunuz, mana çekiyorsunuz team olursanız zaten en sağlam adam bile dayanamıyor gerçekten artık abartıyorsunuz bazı şeyleri.
    sen şu ağaçlarda makro kullanıp 3 kişi gelip cortexi kesmeye calısan ezig bplerdenmisin ? iki ölünce orduyu toplayan bp misin ? iftiralarını kendine sakla solo playerim istedigim adamı istedigim slotta keserim ayrıca item falan yok bende itemsizim 0 item.

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    bana uzaktan nedense hep 1.5k 2k civarı damage geliyor. ben vuramıyorum çünkü her ok elimi düşürüyor. bu konuda da öneri yapar mısınız. okçunun her vurduğu magenin elini düşürmesin diye.
    sana uzaktan 1.5k vuran bir kişi 4 okta seni öldürür ozaman sacma sapan konuşma kardeşim hadi

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Yestercat View Post
    Hem çok vur hem de uzaktan vur iyiymiş gerçekten... Okçu partiyle takılmayı dene çok vurmaya gerek kalmadan fena adam kesiyorlar.
    +10 ee li adam 5k lık warriorlara 500 600 damage cıkartıyor neyin cok vurması sen galiba bu oyunu oynamıyorsun belli

Senior Member
    hem oyunun en uzak mesafesinden atak yapabileceksin hemde sabit 1500 2000 mi vuracaksın? okçu gayet iyi durumda sıktığın kuru ok bile tekte el düşürüyor

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    okçu uzaktan skiller damage cıkartamıyor net söylyüorum lr ice en az 1.5 k atmalı normal düz skiller az vursada olur fakat ice lr gibi skiller en azından cok vurmalı + yüzde 90 tutması lazım asaslara karşı warriorlara karşı magelere karşı hiç bir şansı yok okçunun db priestlere gelirsek db priestler aynı şekil kalkanı taktıktan sonra ilah oluyor ve döne döne vurmaya başlıyor ice lr tutturmadan kesemiyoruz kimseyi. kesebilmemiz için en az 20klık char dizmemiz lazım. fakat dedigim charlar 5k ya ful item dizerek cok rahat şekilde oynayabiliyor okçulara karşı döne döne kaça kaça geri combo vs.

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    hem oyunun en uzak mesafesinden atak yapabileceksin hemde sabit 1500 2000 mi vuracaksın? okçu gayet iyi durumda sıktığın kuru ok bile tekte el düşürüyor
    gel deniyelim tek okta el düşüremezsem donuna kadar alırım yanlzı senden kim diyo tekte el düşürüyo o sabitlenme gelicek hic merak etme kardeşim sen ya sabit durcaksınız ya da ice lr arttırılcak kaçmamanız için 1.5 k ap vursam sana 4 okta yere düşcen nerden uydurdun bunu

sen şu ağaçlarda makro kullanıp 3 kişi gelip cortexi kesmeye calısan ezig bplerdenmisin ? iki ölünce orduyu toplayan bp misin ? iftiralarını kendine sakla solo playerim istedigim adamı istedigim slotta keserim ayrıca item falan yok bende itemsizim 0 item.

Mesajına cevabım budur ..
    -Ben Warriorum xVoLex ismim oyunda. Humanım
    Şu Portu/Kurian Konusunda ki sorunlar çözülsün artık yaaa

Senior Member
    Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    gel deniyelim tek okta el düşüremezsem donuna kadar alırım yanlzı senden kim diyo tekte el düşürüyo o sabitlenme gelicek hic merak etme kardeşim sen ya sabit durcaksınız ya da ice lr arttırılcak kaçmamanız için 1.5 k ap vursam sana 4 okta yere düşcen nerden uydurdun bunu
    kesin gelir evet şu üslupla çok ciddiye alacaklar seni hatta bak oyuna gelmiş olması lazım

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    okçu uzaktan damageler düşüktür diyorum adamlar oynamadıgı okcu hakkında yorum yapıyor. okçulara döne döne vuruyorlar diyorum adam ordan kendi karakterini savunuyo.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    sana uzaktan 1.5k vuran bir kişi 4 okta seni öldürür ozaman sacma sapan konuşma kardeşim hadi
    saçma arkadaşım zaten 4-5 okta elim kalkmadan hp bitiyor. biz 4 okta ölüyoruz ölmüyoruz demedik sen kendi kendine element uyduruyon. adam video koymuş warriora tek okta 6.5k vuruyor sen 500 600 diyorsun. adam önüne geleni teklemiş okçuyla tor parasite ile. parasite yiyen kim olursa olsun canı 4k dan aşağı düşmez ama okçu tor db yiyeni tekliyor paso 500 vurarak

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast