Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

numara değiştirdim için otp eski numaramda kaldı

numara değiştirdiğim için karakterıme gırıs yapamıyorum yardımcı olurmusunus

Junior Member
    aynı sorun bende de var hesap açılan ilk e posta ile bu işi çözmeniz lazım birsürü insanın hesapları gidiyor buna yardımcı olamıyorsanız destek ne işe yarıyor anlamıyorum. Başka oyunlarda böyle kritik işlerde hesap açılan ilk e-postayı baz alıyorlar.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Aşağıdaki konuda belirtilen şartları sağlıyorsanız OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

ICS Numara Desteği 31 Aralık'a Uzatıldı!

Senior Member
    gönderiyoruz ama otomatik mesaj atıp konuyu kapatıyorlar 2018 den sonra ics hakkında işlem yapamıyorlarmış nttgame

Junior Member
    Merhaba,

15 Şubat 2019 tarihinden itibaren, artık ICS güvenlik sistemine kayıtlı olan hesaplarda, ekibimiz tarafından herhangi bir bilgi değişiklik yapılmamaktadır ve hiçbir şekilde hesaplardan ICS üyeliği kaldırılamamaktadır. Artık bu gibi değişiklikler sadece hesabın ve numaranın sahipleri tarafından gerçekleştirilebilecektir. Numara değişikliği yapmak istiyorsanız eski telefon numaranıza erişiminizin olması gerekmektedir.

İlgili forum konusuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://forum.nttgame.com/forum/show...-15-Şubat

böyle bir oto mesaj geliyor numaranızı bloke ettirdiyseniz gidip servisten açtırın biz bişey yapamayız deyip kapatıyorlar

Quote Originally Posted by Rockyy93 View Post
    gönderiyoruz ama otomatik mesaj atıp konuyu kapatıyorlar 2018 den sonra ics hakkında işlem yapamıyorlarmış nttgame
    Konuda belirtilen şartlar sağlanmıyor ise yapabilecek bir şey maalesef bulunmuyor. Dilerseniz operatörünüz ile iletişime geçebilirsiniz.

Quote Originally Posted by zaferzsd3 View Post
    böyle bir oto mesaj geliyor numaranızı bloke ettirdiyseniz gidip servisten açtırın biz bişey yapamayız deyip kapatıyorlar
    Verilen yanıt hesabınız incelendikten sonra verilir. Yukarıda belirttiğim gibi, belirtilen şartlar sağlanmıyor ise yapabilecek bir şey maalesef bulunmuyor. Dilerseniz operatörünüz ile iletişime geçebilirsiniz.

Junior Member
    kusura bakmayın sırf otp için 50 tl yeniden hat çıkarma parası veremicek durumda olanlar var operatörle iletişime geçip baştan savmak kolay alt tarafı numara değişikliği yapıcaksınız 2 dakikanızı almaz

en son 2016 da olimpia acıldıgı zamanlar açıp oynadıgım bomboş bir hesabım vardı sırf şuanki hesabımda siriusta priest kasmak istiyorum boş slotum yok karakter silmede yok yan hesabdan devam etmek istedim otp değiştiremiyorum eksi telde kayıtlı kalmış kaç sene öncesnin nerden bulayım masraf edeyim ben ona yazıyorum desteğe otomatik mesaj atıyorlar ben otomatik mesaj bir işime yaramıyorki adam akıllı ilgilenip numaramı değiştirseler yardımcı olacaklar ama ilgilenmek istemiyorlar
    Last edited by NightOwl; 11-11-2020 at 11:03 AM.

Quote Originally Posted by zaferzsd3 View Post
    kusura bakmayın sırf otp için 50 tl yeniden hat çıkarma parası veremicek durumda olanlar var operatörle iletişime geçip baştan savmak kolay alt tarafı numara değişikliği yapıcaksınız 2 dakikanızı almaz

en son 2016 da olimpia acıldıgı zamanlar açıp oynadıgım bomboş bir hesabım vardı sırf şuanki hesabımda siriusta priest kasmak istiyorum boş slotum yok karakter silmede yok yan hesabdan devam etmek istedim otp değiştiremiyorum eksi telde kayıtlı kalmış kaç sene öncesnin nerden bulayım masraf edeyim ben ona yazıyorum desteğe otomatik mesaj atıyorlar ben otomatik mesaj bir işime yaramıyorki adam akıllı ilgilenip numaramı değiştirseler yardımcı olacaklar ama ilgilenmek istemiyorlar
    Belirtilen şartlar sağlanmıyor ise ICS numara değişimi hakkında maalesef destek verilmiyor. Bu durumun duyurusu size iletilen linkte de gördüğünüz üzere daha önce yapıldı. Yine belirttiğim gibi, şartlar sağlanmıyor ise yapılabilecek bir şey maalesef bulunmuyor. Dilerseniz operatörünüz ile iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!