Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Ardream - Ronark Land Base

Merhaba,

Geçtiğimiz patch ile yapılan değişiklikler sonrası Ardream ve Ronark Land Base bölgelerindeki Chaos Stone da kaldırıldı. Hali hazırda zaten boş olan bu bölgeleri doldurmak için herhangi bir efor sarf edilmediği gibi bir de üstüne olandan da oyuncular mahrum bırakıldı.

Şimdi bu sorum sizlere, madem bu kadar umurunuz da değil bu bölgeler ve buralarda oynayan oyuncuların herhangi bir isteğini dikkate almıyorsunuz, neden kapatmıyorsunuz o zaman? Hayır, zaten hali hazırda çok kötü durumda olan eski serverlarda bulunuyor sadece Ronark Lan Base, Ardream deseniz her serverda bomboş. (Şimdi buraya gelip aaa öyle olur mu akşamları en az 2 parti oluyor demeyin, eski Ardream ve Base kullanıcıları hatırlayacaktır ki bunlar boş denilecek kadar az rakamlar.?

Chaos Stone geri gelsin, bir kaç ekstra mob eklensin, bu seviye aralığında insanların da oyun içerisinde kendilerine fayda sağlayabileceği bir düzen eklensin istiyorum. Bilmiyorum çok mu ama destek olmak isteyen arkadaşlar başlığın altından düşüncelerini belirtirlerse hep beraber belki kolektif olarak bir sonuca ulaşabiliriz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Haklısın kardeşim de anlatamazsın, anlamıyorlar çünkü. Bunun için yalvarman filan gerekiyor, sonrada kurban kesiceksin ve dua ediceksin ki ilgilensinler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Haklısın kardeşim de anlatamazsın, anlamıyorlar çünkü. Bunun için yalvarman filan gerekiyor, sonrada kurban kesiceksin ve dua ediceksin ki ilgilensinler.
    Bi elimizden geleni yapalım bakalım, belki de bu sefer biri ilgilenir ve bi şekilde yardımcı olur bizlere.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    2010 dan beri base oynuyoruz, üvey evlat gibiyiz gerçekten. Oyunun en mükemmel haritası olan base, en rezil ve leş haritası olan CZ nin üvey evladı gibi. Level sınırı mı değiştiriyorsunuz ne yapıyorsanız yapın, doğru düzgün bir güncelleme getirin şuraya yada getirmiyorsanız da %15-20 bandında olan user sayısını 0 a çekecek şeyler yapmayın. CZ de herkes farm peşinde, pk atan 3-4 ekip dışında herkes farmer. Sc basarsın yarısı boşa gider, iki town arası yürürken sıkılıyorsun. Basenin karşılıklı saf pk için mükemmel haritasını çöp ediyorsunuz ben çok merak ediyorum gerçekten bazen bu beddualar hiç mi kulaklarınızı çınlatmıyor. Aynı şekilde ardream, üvey evlat 2. Herkes jamadardan şikayet ediyor, yap jamadarı +60 level üzeri kullanılan bir silah, insanlar asasların çilesinden kurtulsun. Oynamak isteyen dolu, herkes oynayabilsin, warrioruda oynasın mageside, battle priestide. Biraz vizyonunuz olsun, çok zor değil.

Senior Member
    ARDREAM ASAS MAPIDIR, ardream komple kapatılıp base haritasına geçilmeli ki karakterler az da olsa eşit olup pk atabilsin.

Senior Member
    Eskiden level kasmak ve skill açtırmak zor olduğu için Ardream ve RLB aktifti.

Chaos Stone var diye RLB oynayayım diyen adamda olmaz yani. Senin derdin oyuncu azalması değil gibi

Ardream zaten farm yeri level düşüp X levele kadar BUS alırsıncılar dolmuş
    RLB niye duruyor hala anlamak güç.

İkisini kapatıp CZ'yi daha büyük hale getirip mevcut town sayısı artmalı Bowl'a yakın yeni 2 town olabilir. Geçiş için Gate koyarsın 20k geçiş ücreti koyarsın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Eskiden level kasmak ve skill açtırmak zor olduğu için Ardream ve RLB aktifti.

Chaos Stone var diye RLB oynayayım diyen adamda olmaz yani. Senin derdin oyuncu azalması değil gibi

Ardream zaten farm yeri level düşüp X levele kadar BUS alırsıncılar dolmuş
    RLB niye duruyor hala anlamak güç.

İkisini kapatıp CZ'yi daha büyük hale getirip mevcut town sayısı artmalı Bowl'a yakın yeni 2 town olabilir. Geçiş için Gate koyarsın 20k geçiş ücreti koyarsın.
    Hocam bilmiyorum neden böyle bir çıkarım yaptın ama benim tek isteğim oyuncu gelmesi ve arada kesilebilecek 2-3tane boss veya mob olması Ardream ve RLB'de. Ben zaten farm yapmıyorum, itemim var pk atacak adam yok diye hayıflanıyorum.

Hatta bana sorarsan BUS dropunu da komple kaldırsınlar, Cardinal gibi yapsınlar bi şey vermesin ki biraz daha zor olsun bi şeyleri kasmak.

Junior Member KaruscaN's Avatar
    %20lik bi band yok artık ares-diez swlerini topla 10 kişi geçmiyor user sayısı ardream ve basede. Bence komple kapatılsında rahatlayalım herkes cz oynasın kurtulurlar bu durumdanda. Bunuda yaparlarsa inanın şaşırmam bekliyorum artık nttden böyle şeyler

Senior Member
    Quote Originally Posted by hotdamn View Post
    Hocam bilmiyorum neden böyle bir çıkarım yaptın ama benim tek isteğim oyuncu gelmesi ve arada kesilebilecek 2-3tane boss veya mob olması Ardream ve RLB'de. Ben zaten farm yapmıyorum, itemim var pk atacak adam yok diye hayıflanıyorum.

Hatta bana sorarsan BUS dropunu da komple kaldırsınlar, Cardinal gibi yapsınlar bi şey vermesin ki biraz daha zor olsun bi şeyleri kasmak.
    Zaten boş olduğunu sen söylemişsin hocam. Chaos Stone kalkınca daha azaldı. Yani az olan adamların derdi PK değil Chaos Stone.

BUS drobunun kaldırılsın demek yerine Level kasmak eskisi gibi olsun demeliydin. Bir DTS görevi bile 250 adet olsun. Level kasmak zorlaşınca Ardream ve RLB canlanır demen gerekirdi.

Senior Member
    Ardream farm yeri zaten kimse kimseyi kandirmasin