Results 1 to 10 of 10

Archery Job Skiller Hk.

Biraz da şu Archer joblar için bir güncelleştirme gelse nasıl olur bence gayet güzel eminim bundan herkes müzdariptir.Resistance değerleri yüksek olsa dahi çoğu okçunun attığı İce,Lr skillerinin tutma olasılığı çok yüksek aynı şekilde okçuların attığı mana çekme skili de aynı şekilde tek mana çekme skili 3k siliyor ayrıca skilin dönmesi de hızlı dikkate alınırsa seviniriz.

yahu okçu tek başına hiç bir şey yapamıyor üstüne 80 skili 100 taneden 70 tanesi sekiyor hala okçuya nerf gelsin. sen gel birde okçu oynada ice ve light shotun aslında ne kadar az tuttuğunu gör. Bırak da mana çekme felan olsun solo hiç birşey yapamıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    okcuları rahat bırakın
    Last edited by DonJose; 10-23-2020 at 08:30 AM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    bir dps karaktere göre çok fazla kritik işlevsel skille sahip, ama hasarı da bir o kadar az. hasarı arttırılıp bazı özellikleri elinden alınmalı.
    consume & adapt

Ice mage veya Lr mage okçu kadar ıce/lr tutturamıyor. En büyük adaletsizlik burda başlıyor.

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    okçulara dokunulursa net oyunu bırakırım bidahada oynamam öyle diyim sana senin yüzünden okcuya niye nerf gelsin aksine lr ice tutmuyor döne döne skil vuruyorsunuz okcuya karşı. 80 skilinin yüzde 80 i sekiyor ve sonuc okcu 3lü 5li yakın temastan başka iş yapmamaktadır oda sabit durdugunuz sürece.
    Last edited by DonJose; 10-23-2020 at 05:33 AM.

Güç bela yakaladığım adamı magesi çekip kurtarıyor bence tp edilen kişi 1 saniye bekleyip sonra tp olmalı. Ben bir sürü mmorpg oynadım ama hiçbirinde bu oyundaki gibi kaçış mekaniği görmedim. Canın azaldı town at, canın azaldı mage tplesin kurtul ne güzel iş. Magelerin de alan skilleri sınırlandırılmalı mesela bir nova en fazla 4 kişiye hasar verebilmeli Bunlar yapılırsa okçular da nerflenebilir.
    Happiness is only real when shared.

Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    okçulara dokunulursa net oyunu bırakırım bidahada oynamam öyle diyim sana senin yüzünden okcuya niye nerf gelsin aksine lr ice tutmuyor döne döne skil vuruyorsunuz okcuya karşı. 80 skilinin yüzde 80 i sekiyor ve sonuc okcu 3lü 5li yakın temastan başka iş yapmamaktadır oda sabit durdugunuz sürece.
    Benim yüzümden değil dostum sadece. Senin oyunu bırakman bişi değiştireceğini zannetmiyorum Eline yamuk bow alan adamın bile ice lr si tutuyor diceksin şimdi resistancelarını yükselt diye ama emin ol yüksekler :d

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by asd123s View Post
    Benim yüzümden değil dostum sadece. Senin oyunu bırakman bişi değiştireceğini zannetmiyorum Eline yamuk bow alan adamın bile ice lr si tutuyor diceksin şimdi resistancelarını yükselt diye ama emin ol yüksekler :d
    elinde ki yamuk bowlu adam seni kesemiyor tabiki tutucak ice lr kesmesi icin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Alexandersupertrampx View Post
    Güç bela yakaladığım adamı magesi çekip kurtarıyor bence tp edilen kişi 1 saniye bekleyip sonra tp olmalı. Ben bir sürü mmorpg oynadım ama hiçbirinde bu oyundaki gibi kaçış mekaniği görmedim. Canın azaldı town at, canın azaldı mage tplesin kurtul ne güzel iş. Magelerin de alan skilleri sınırlandırılmalı mesela bir nova en fazla 4 kişiye hasar verebilmeli Bunlar yapılırsa okçular da nerflenebilir.
    Sınıflar arası fark hem oyun hem ekonomik olarak bu kadar çoksa bir zahmet o TP olacak. Diğer oyunlarda bu durumlar yok.