Results 1 to 7 of 7

Hybrid View

Junior Member

100 pc Pazarcılar Hakkında Kısıtlama

Bu arkadaşlar haksız rekabet yapıyor engelleme gelmiyor. Biz oyuncular artık ne yapabilir bilmiyorum. Fakat en azından charları aynı yere koyarak alan işgal etmelerini engelleyin. Mesela +8 yakmalık satılan bir alan var adam 100 charıyla o bölgeyi sahipleniyor. Kimseye yaptırmıyor.
    +1 İb, Raptor içinde öyle en azından aynı bölgede durmaları yasaklansın.

Senior Member
    100 pc pazarcı demek 100 premium demek farkında mısınız acaba senden 1 kazancak adamdan 99

Quote Originally Posted by Sansmelegi View Post
    100 pc pazarcı demek 100 premium demek farkında mısınız acaba senden 1 kazancak adamdan 99
    Kimse alışveriş yapmazsa Gb sitelerinden 100 PC si olan adam ya iflas edecek, ya kötü yola girecek. İşin ucu karanlık izleyip göreceğiz. Ama her zaman mekan sahibi kazanır. Gerisi sadece ameleliğni yapmış olur.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Sabah pazar kurayim dedim. Birisi sey yazdi "KARDESIM ORAYA KURMA 7 CAR GELECEK TIKLANMAZ SANA". Ayni evde 2 arkadas premiumlari yoksa ayni anda oyun ici etkinliklere giremiyor.

"Oyun" iste

Quote Originally Posted by BERNARD31 View Post
    Sabah pazar kurayim dedim. Birisi sey yazdi "KARDESIM ORAYA KURMA 7 CAR GELECEK TIKLANMAZ SANA". Ayni evde 2 arkadas premiumlari yoksa ayni anda oyun ici etkinliklere giremiyor.

"Oyun" iste
    Bu laf bir yerden tanıdık geldi
    Bakınız;
    Abi oraya park etme dükkana mal gelecek, çocuklar taşırken çizer falan sıkıntı olmasın.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Dediğiniz gibi bir kısıtlamanın getirilmesi saçma olurdu fakat pazar sistemi için farklı fikirlerin yer aldığı bir konu mevcut. Forum arama kısmını kullanarak bu konuya rahatlıkla erişebilirsiniz.

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    pazarda 100 pc yi gectim tüm sunucularda wb md ee fp ye bakan 2 3 şahıs var çete gibiler adamlar yeni sunucuların hepsinde onlar var kimseye buydan pazar açtırtmıyolar üzerlerine buy kuruyorlar seldende aynı şekilde. cheat reporta video attım ama pazarı engelleyen bi durum söz konusu değil denildi bende pes ettim