Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 101
    Junior Member
    Capthcaya cezasında 2. Ve 3. Sunucudaki adamlar delosa nasıl gidicek orda delos yok ?

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JrMedias View Post
    Evvet yine captcha meselesi, Şu cadılar bayramı zırvalığını direk atlıyorum zaten.

Şuraya 3 (ÜÇ) tane ksc bırakayım öncelikle hiç bir mod gm umursamayacak onuda biliyorum da...

şimdi gelelim soruma, bu captcha meselesi koxperler için getirilmedi mi? evetse neden pkda çıkıyor? resimde pk yok derseniz pkda resim çekmedim ama videosu mevcut isteyen olursa sahne sahne render onuda atarım susması için.

Bu meret ilk eklendiğinde premiumum vardı bitti 12. gün bugün pre kırmadım sırf şu meşur verileri birde ben toplayım diye. Eğer pre al filan diyen varsa bir yetkili hesabımın ödeme geçmişini atıversin 2002 bronz prelerden itibaren.

Şu luring patch ile başlayan 10 güncelleme varsa maksimum 2 tanesidir oyuncu yararına, yada doğru tabirle legal oyuncu yararına. Hepsi anlamıyorsunuz ama koxpere dokunmuyor adam 7/24 asgada goblin kesiyor soruyorum şu yazı çıkmıyor mu diye ''makina otomatik yazıyor sıkıntı yok'' yazıyor bana. Neden koxp ayağına sürekli legal oyunculara darbe indirilmeye devam ediyorsunuz? Bıkmadınız mı artık oyuncuları soğutmaktan? Bir ara diyorduk koxp,tbl gibi illegaller şu oyunun yakasını bıraksa artık ağzımızın tadıyla oyun oynasak diye, Şimdi ise hiç kusura bakmayın, ntt oyunun yakasını bıraksa artık ağzımızın tadıyla oynasak diyoruz.
    Quote Originally Posted by 212r3d34s View Post
    user öldürme projeleri kanka bunlar
    zaten yukarıda yazdığım şeylerden dolayı ölmeye başladı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 0hannisLeader View Post
    not olarak paylasmak ıstedım paramunda para ıle kasanların gözleri yaşlı o yönden iyi oldu
    Paramun ne alaka ?

Halen start yok

Junior Member
    Balkabağı tsleri event sonrası bizde kalabilecek mi?

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Pre yoksa gece yatıyorken charı townda oturtamayacak mıyız ve güncel puanımızı göreceğimiz bir sekme olsa iyi olurdu
    xD

Senior Member
    hayır yanı ilk getirilen capcha mıllete gold ustu pre çektiremedı daha da zorlaştırıyorsunuz ınsanların oynamasını .Direk çıkın 200 tl aylık ucret koyun oyuna bu kadar uğraş ne için acaba

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    pazardaki çarım captcha yüzünden maradon twona ışınlanmaz umarım

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Siz böyle güncellemelerle daha çook user kaptırırsınız başka oyunlara. Saygılar efendim.

Senior Member
    sirius'taki acik artirma sorununa dair bir sey yapilmamis.