Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 101
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Evvet yine captcha meselesi, Şu cadılar bayramı zırvalığını direk atlıyorum zaten.

Şuraya 3 (ÜÇ) tane ksc bırakayım öncelikle hiç bir mod gm umursamayacak onuda biliyorum da...

şimdi gelelim soruma, bu captcha meselesi koxperler için getirilmedi mi? evetse neden pkda çıkıyor? resimde pk yok derseniz pkda resim çekmedim ama videosu mevcut isteyen olursa sahne sahne render onuda atarım susması için.

Bu meret ilk eklendiğinde premiumum vardı bitti 12. gün bugün pre kırmadım sırf şu meşur verileri birde ben toplayım diye. Eğer pre al filan diyen varsa bir yetkili hesabımın ödeme geçmişini atıversin 2002 bronz prelerden itibaren.

Şu luring patch ile başlayan 10 güncelleme varsa maksimum 2 tanesidir oyuncu yararına, yada doğru tabirle legal oyuncu yararına. Hepsi anlamıyorsunuz ama koxpere dokunmuyor adam 7/24 asgada goblin kesiyor soruyorum şu yazı çıkmıyor mu diye ''makina otomatik yazıyor sıkıntı yok'' yazıyor bana. Neden koxp ayağına sürekli legal oyunculara darbe indirilmeye devam ediyorsunuz? Bıkmadınız mı artık oyuncuları soğutmaktan? Bir ara diyorduk koxp,tbl gibi illegaller şu oyunun yakasını bıraksa artık ağzımızın tadıyla oyun oynasak diye, Şimdi ise hiç kusura bakmayın, ntt oyunun yakasını bıraksa artık ağzımızın tadıyla oynasak diyoruz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Wink

heralde captcha nın nekadar sacmalık oldugunun farkına varmışlardık kaldırırlar dedik, dahada beter yapmışlar olm cok efsane ya gülmekten karnım catladı, bizi bu saydıklarınız içinmi 2.5 saat oyundan uzak tuttunuz, güncelleme dediginiz bumu gercekten Balkabagı

Senior Member
    Merhaba;

1- Basit ama etkili olan item arayüz penceresini dikkate almayıp dayatma zoruyla insanların memnuniyetsiz bir şekilde zorla itemlerin bilgilerini okudukları halde bunu kullanıcıların seçeneğine sunup isteyen eski arayüzü , isteyen yeni arayüzü seçebilmesi gibi bir eklenti hala yok.

2- Tüm güncellemelerden memnuniyetsiz değiliz elbette amma arkadaşların da dediği gibi s combo bozuldu düzelmiş midir daha fazla bozulmuşmudur henüz bilmiyorum.

3- Cadılar Bayramı Etkinliği , olmasa daha iyiymiş bu kadar cimri olunmaz gerçekten , arkadaşlarla hemfikirim

Sayacak çok şey var da sonuç olarak kıssadan hisse diyecek olursak.

Şuraya fikirlerini beyan eden , oyunu gerçekten hakkıyla oynayan bizlerin söylediklerini görmezden gelmeyin artık lütfen. Biz böyle istiyoruz böyle olmalı demek yerine kullanan kişilerin fikirleri doğrultusunda iyleştirilmeler yapılmasından yanayım "DAYATMAYA HAYIR"

Saygılarımla, Teşekkürler.

Junior Member
    Captcha sistemin deki amaç ne oyuncuyu bezdirmekmi 7/24 pc basındamı duralım hileyi önlemekse maksatınız neden gold ve üstü preniumlar Captcha kapsamı dışında tutuldu hile kullanan kişiler zaten dc prenıum alıyor Captcha yanlışından dönmek yerine dahada zorluk çıkarıyonuz he şunu deseniz tmm tüm prenıum larda Captcha kapsamındadır anlarım hileyi önlemek için uğrasıyolar derim

Senior Member
    Captcha sistemi acilen kaldırılması gerek, düzenli bir şekilde günlük 1-2 saat sadece gm'ler slotları dolaşsa zaten oyunda hile kalmaz ki bu tarz sistemler sadece oyunu ücretsiz oynamaya çalışan insanlara zorluk ve engel yaratıyor bu durum ne kadar sürer bilmem ama bir çok oyuncu gittikçe oyundan soğuyor sadece siteye GB satıp TL kazanmak istiyen oyuncular kalıcak eliniz de, bir süre sonra GB satıcak adam bulamayınca onları da kaybediceksiniz.

Junior Member
    zaten çoğu sw ye prenıumsuz girilmiyor koxp türü hileyi kullananlar dc prenium alıyor parasınıda katlıyor hani şu gold ve üstü preniumlar Captcha dan etkılenmiyecek deniyor orası traji komik bronze bedavaqmı veriliyor
    Last edited by DonJose; 10-22-2020 at 08:57 AM.

Cadılar bayramı etkinliğine ithafen

Çok eski bir etkinlik ama hatırlayanlar bilir bana göre ko tarihinin en dolu dolu en cömert etkinliğidir
    oyunun xdrake den firedrake ye geçiş yaptığı sene ki yılbaşı etkinliği ondan sonraki SÖZDE etkinlikler
    saçmalıktan başka bir şey değildir

Senior Member
    Chaos Öncesi Lüfer Keilan'da Rpr Parası Çıkarayım Dedim , Bir De Baktım Önümden Sanırsın 1500FT ile Bi Tane Okçu Geçti Dağı Aştı Deldi Gitti , Abartısız Diyorum Üzerine Tıklayıp Ksc Almaya Fırsatım Bile Olmadı Nickini Dahi Göremedim. Ben ise Gariban Bir Şekilde Atak Yapacağım Yaratığa Yarıda Kesip Captcha Kodunu Girmeyi Denedim. Her Zaman Da Doğru Okuyamıyoruz Tabi ki , Pk nın Ortasında Geliyor , Bdw De Geliyor, Chaos Da Geliyor Her Yerde Geliyor. Koxperi Engellemeye Çözüm Değil Captcha Çünkü Onlar Onu Otomatik Giriyor Zaten Sadece, Legal Premiumsuz Oynayan Şahıslara Eziyet. Eğer İğnesinden ipliğine Oyunu Paraya Döküyorsanız Direk Söyleyin Bunu Oynayan Oynar , Oynamayan Tasını Tarağını Alır Gider, Yeter Bence De insanları Yok Saymayın.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bronze premium ve üzeri derken? Bronze premium bir paralı üyelik değil mi? Eğer değilse bronze premium özelliklerine bunu ekleyelim.
    Last edited by NightOwl; 10-26-2020 at 01:11 PM.

Junior Member
    -Cadılar Bayramı Etkinliği tek kelime ile skandal bir etkinlik getiriyorsanız bence bir işe yaraması lazım
    -Abi Şu forumda her gün konuşulan PUS konusu var Çarkıfelek gibi bir sistem getirilebilir PUSA işte ne bileyim adam girer çevirir 1 hafta boyunca 3 adet ürün %50 indirimli gibisinden yahu biraz düşünün şu insanları çok paralar veriliyor OYUN adı altında bu mecraya
    -Ben 5 aydır premiumsuz oynuyorum capthcaya diyecek bir lafım yok sizin politikanız zaten malum ücretsiz olan bir oyunda ne kadar doğru bir uygulama tartışılır.
    -Artık Nation Points denilen puanların bir işe yaraması lazım oyunda. Oyun gereksiz derecede PAHALI olduğu için herkese bir şey batıyor işin aslı ama np ver trade edilemeyen item al veya bus al gibi seçenekler olabilir. Sadece sembol için durmaması lazım