Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 81 to 90 of 101
    Junior Member
    Yetkili arkadaşlar merhaba.
    15 seneye yakındır oyunda yer alıyorum. captcha sistemi kadar, planlanmadan, denenmeden, kuşşanışsız bir yazılım görmedim. Jr de, drakide, exp de, cz de, oyunun gelişimini ve geleceğini planlayan yazılımcı arkadaş; Lütfen güncellemeleri, her alanda nasıl çalıştığını, hangi koşullarda nasıl sorunlar yarattığını yeterince test etmeden bize bulaştırmayın. drakide kaça kaça boss keserken önüme çıkıyor, eslantta exp te moob keserken önüme çıkıyor, jr de deva için kapışıyorum önüme çıkıyor. Y ne istiyorsunuz normal playerdan, hadi presize eziyet olsun diyorsunuzda, bronzu neden satıyorsunuz??. Pre hizmeti için satmıyormusunuz???. Lütfen artık bırakın normal oyunumu oynayalım. jr de çift char girip pt yi mahvedenler duruken, oto pedal oto mouslarla hava da cirit atarken, biz normal playerlara neden böyle bir eziyet çıkarıyorsunuz. Lütfen normal oyunculara biraz saygı Lütfen. Bronz premiumdan sayılmıyorsa, lütfen premium ad ekini listelerinizden çıkarın. Normal bir player olarak bir kaç gün oyuna girin, o koşullarla oyunu inceleyin, ondan sonra karar verin.
    Emeği geçenlere teşekürler, ama lütfen playerlerin emeğine ve oyuna sahip çıkışına saygı.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Biz bekliyoruz koreko güncelleme, yeni oyuncu çekicek hareketler siz yapıyorsunuz elde fazla oyuncu var birazı daha bıraksın bravo böyle devam edin.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Etkileyici değil, bronze premiumu diğer premiumlardan ayırarak satıcı olarak garip bir duruma düştüğünüzün farkında mısınız?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    bronz pre değise kaldırılsın bu kadar basit cok sacma iş yapıyorsunuz bunun ne zaman farkına varacaksınız onuda diyim size arz talep ne zaman düşerse o zaman sizde anlayacaksınız birşeylerin ters gittiğini o kadar oyuncu yazdığı halde hayla bişey yapılmıyorsa illerde bunun acısını siz ve şirket sahipleri cok cekecek...iyi günler...

6. Eşya Penceresi - Bazı sınıfların eşya kullandıklarında görülen dayanıklılık göstergesindeki metin sorunu giderildi.

bu düzelmemiş.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Mesajım yine silinmiş sebebini öğrenmek istiyorum sadece

Etkinlik Biraz daha etkili olabilirdi.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Hiç birşey olmaz. Oyun falan bitmez merak etmeyiniz.
    Bir zamanlar lure patch hakkında da aynı şeyi söylediler oyunu bitirme noktasına getirdi dediler de bişey olmadı. olan sadece magelere olmuştu galiba.
    bu sefer bitime çok yakın... destan ve vegada 2 çarım var vegaya fazla girmiyorum. kafama göre akşamları pk için giriyorum. gecede pazar için. çarlar zaten reb exp kasmıyorum exp pre neden alayım, farm zaten bitti dc almıyorum, np için war pre almayada gerek yok o kadar para verilmez, bronz pre alıp zevk yapıyordum. ben şimdi carı otutturduğum için, pazar yaptığım için ceza alıp zindana yollanacağım he.. oldu canım peki.. 5 -6 arkadaşla konuştum herkes aynı şeyi düşünüyor. itemleri ve çarları bir şekilde elden çıkarıp bekleme kararı aldık. bizim gibi bir sürü insan bıkıp oyunu bırakacak. sonra ne olacak? başka oyunlar geliyor ona bakarız diyoruz. millet boş sw ler de oynamaz zaten. 1 seneye kalmaz sonuç ortaya çıkar... şunu yapsalar eywallah, ayda 2000 cash yüklemeyen hesaplar deseler yine tutar bir yönü olur, zaten pk için pus tan çekiyoruz.. hem pusa para verecez, hemde ceza alacaz, sizce komik değil mi? nedeni ne? bronz pre aldığımız için.. ...
    Last edited by SmallMage; 10-23-2020 at 09:16 PM.

Senior Member Vrij's Avatar
    O değil de birisi oyuna giremiyorum diye video koymuş, ya yazık 4. de mi ne captchayı çözüyor ancak

Captcha daha kolaylaştırılabilir, site girişindeki gibi, zaten cevaplayacak olan AI değil, homo sapiens
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Bu Captcha olayına acilen çözüm bulunması gerekiyor. Captcha nın çıkması gereken yerleri vardır çıkmaması gereken yerleri vardır.

CZ(Colony Zone - Ronark Land)
    MS(Monster Stone)
    UTC(Under The Castle)
    FT(Forgetton Temple)
    JR(Juraid Mountain)
    Lunar War

Haritalarından kesinlikle Captcha nın kaldırılması şart. Bu şekil oyun oynanması mümkün değil bu yerlerde. Şimdilik Delos,EMC,Luferson,Moradon ve Eslant ı kapsayacak şekilde Premiumlu veya Premiumsuz çıkması gerekiyor. Başımdan bir sürü olay geçti ama en berbat Captchaları ve anısını anlatim.

1. Captcha CZ'de tam Human Towndan Bowla giderken rampada çıktı. Açık açık u6Q1 gibi görünmesine rağmen ve yazmama rağmen kabul etmedi. 3. denememde captchayı değiştirdim yazarken arkamdan 1 party orc daldı ve öldüm. Geçirdiğim sinir krizini anlatmayayım.

2. Captcha CZ'de Felankor'a topluca dalarken çıktı 2710 yazıyorum kabul etmiyor, 271o yazıyorum kabul etmiyor captchayı değiştirirken torment ve üstüme çullanan warriorlar yüzünden öldüm son darbeyi de Felankor yaptı alan ile.

3. Captcha FT'de tam da Volcanic Rock çıkarken çıktı. Açık açık P1f7 görülüyor 3 defa yazmama rağmen kabul etmedi Captchayı değiştirene kadar Volcanic in alanından mefta oldum.

4. Captcha MS'de tam da son Boss u öldürdüğüm sırada çıktı. Öldü çıktı. HRLN görülüyor ama 3 defa denememe rağmen kabul etmedi. Değiştirip yenisini yazana kadar Boss'un kutusu kayboldu kutuyu alamadım.
    Last edited by Miss_Super; 10-30-2020 at 12:24 AM.