Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 101
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

[Güncelleme Notu] 22.10.2020

Merhaba Şövalyeler,

22.10.2020 tarihli sunucu bakımı ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz;

1. Isiloon alanı dışına çekildiğinde geri dönmesini sağlayan bir alan sınırı eklendi.

2. Abyss zindanlarındaki Dungeon Knight yaratıklarına oyuncuları giriş katına gönderen bir yetenek eklendi.
    Dungeon Knight'ların saldırı gücü arttırıldı ve yeteneği saldırı anında rastgele kullanmaktadır.

3. Ronark Land'deki Hellfire, Havoc, Enigma ve Cruel yaratıklarına AOE debuff skili eklenmiştir.
    - Debuff skili 3 dakika boyunca teleport edilmenizi engellemektedir.

4. Ronark Land'deki Hellfire, Havoc, Enigma ve Cruel yaratıklarının saldırı mesafeleri arttırıldı.

5. Ronark Land'deki Hellfire, Havoc, Enigma ve Cruel yaratıklarına dışına çıktıklarında geri dönmesini sağlayan bir alan sınırı eklendi.

6. Eşya Penceresi - Bazı sınıfların eşya kullandıklarında görülen dayanıklılık göstergesindeki metin sorunu giderildi.

7. Eşya Penceresi - Alım ve satım pazarlarında eşyaların fiyatları dayanıklılık göstergelerinin altına alındı.

8. Vega sunucusunda Juraid Mountain etkinliğinden iki hafta boyunca çift ödül alınacak.

9. "Slide" olarak bilinen görsel sorun üzerinde iyileştirilmeler yapıldı.
    *S-R Combo ile ilgili olan sorunlar giderilmiştir.

10. NPC Aset'den 50.000.000 Noah karşılığında alınan Minerva Armor ve Helmet Voucher eşyalarına yeni özellikler eklendi.
    Armor - Hasar %2 artış
    Helmet - Hasar %1 artış

Not: (Item penceresi üzerinde ekstra hasar artışı yazısını göremeyebilirsiniz. Ancak endişe etmeyin, yazı olmasa da ekstra hasar bonusunu alacaksınız.)

11. Cadılar Bayramı Etkinlikleri Başladı.

12. Captcha sisteminde güncelleme yapıldı ve puanlama sistemi eklendi.

Captcha çıktıktan 10 dakika sonra captcha girilmez ise +2 ceza puanı alınacak.
    Captcha çıktıktan 10 dakika içinde captcha girilir ise -1 ceza puanı azalacak.

Puan Kesintisi İstisnaları
    10 Dakika içinde captchayı girmek.
    Captcha ile giriş yapmak.
    Bronze üzeri bir Premium ile otomatik onay ya da Genie kullanımı.

50 Ceza puanına ulaştığınızda Moradon'a gönderilirsiniz, ceza puanınız arttıkça Captcha ekranı daha kısa sürede tekrar karşılaşacaksınız.

NTTGame || Knight Online Ekibi
    Last edited by Khenarth; 10-22-2020 at 03:16 PM.

Senior Member
    Ceza olarak neden delos?

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Yerinde iyileştirmeler var, benzerlerininin krowaz haritası içinde gelmesi gerekli.

minervalara ap artışı bence doğru değil, evet oyundan gb silmek için npc aset çok işlevsel ama ap veren valkyrieler işin rengininin gititkçe değişeceğini gösteriyor gibi.

captcha cezası olarak olarak abys towna göndermekte değişik bir bakış açısı.
    Last edited by Thapseus; 10-22-2020 at 05:19 AM.
    https://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1436216&dateline=1563  822588

Senior Member enezx's Avatar
    Cadılar bayramı harici güzel güncelleme tebrik ederim
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Cadılar bayramı etkinliği boş olmuş ama diğer güncellemeler yerinde olmuş.

Senior Member
    bronze prenium neden üvey evlat muamelesi görüyor

Senior Member
    geçen sefer slide iyileştirmesi yaparken S comboyu bozdunuz. umarım bu sefer de W comboyu bozmamışsınızdır..

Abyste afk farmları bitti demek. Çok güzell.

50 Ceza puanına ulaştığınızda Delos zindanına gönderilirsiniz, ceza puanınız arttıkça Captcha ekranı daha kısa sürede tekrar karşılaşacaksınız.
    Böyle Saçma bir güncelleme daha olamaz ben oyunu 7/24 oynayan birisiyim işsizim şuan pandemi nedeniyle evdeyim ve bilgisayar başında uyuya kalıyorum bazen, bazende afk dediğimiz away from keyboard yani bilgisayardan uzakta olduğumda işim varsa bilgisayarı açık bırakıp karakterimi oturtuyorum exp kasiyorum training dediğiniz sistem ile ben afkyken captcha çıksa ceza alsam sizce saçmalık değilmi ? Bu Captcha dediğimiz sistem neden geldi anlamıyorum pk'nın ortasında çıkıp duruyor ölüyorum zaten premiumsuz kastığım np boşa gidiyor durduk yere saçma bir sistem yüzünden aşırı sinirliyim bu konuda üstüne ceza sistemi ekleniyor şaka gibisiniz Sayın NTTGame
    Last edited by DonJose; 10-22-2020 at 06:02 AM.

Senior Member
    Ya helal olsun macro kontrol yerine dungeon guardlar ile normal oynayan insanlara eziyet çektirmek.... BRAVO