Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 101
    Member TrigLe's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Varsayalım ki bronze premium kullanıyorum...

1- Karakter pazardayken captcha kodu geliyor mu, geliyorsa kodu girmezsek moradon town'a mı ışınlanıyoruz?
    2- CZ ya da eslant gibi maplerin herhangi birindeyken diyelim ki yemeğe gittik, işimiz çıktı bir süre yokuz ve karakter afk moddayken captcha kodu gelirse ve girmezsek yine mi ışınlanıyoruz?

Yetkili ağızlardan doğru bilgi rica ediyorum, teşekkürler.

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Cadılar bayramı dışında güzel bir güncelleme olmuş.

Junior Member
    cr ye bakan bile yok etkinlikler berbat hiç uğraşmıyorsunuz bile oyunu oyuncuyu bırakmış gibi bi haliniz var saldım çayıra mevlam kayıra :P

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by TrigLe View Post
    Varsayalım ki bronze premium kullanıyorum...

1- Karakter pazardayken captcha kodu geliyor mu, geliyorsa kodu girmezsek moradon town'a mı ışınlanıyoruz?
    2- CZ ya da eslant gibi maplerin herhangi birindeyken diyelim ki yemeğe gittik, işimiz çıktı bir süre yokuz ve karakter afk moddayken captcha kodu gelirse ve girmezsek yine mi ışınlanıyoruz?

Yetkili ağızlardan doğru bilgi rica ediyorum, teşekkürler.
    1- Pazardayken her hangi bir aktivitede bulunmadığınız sürece captcha gelmez.
    2- Belirli bir puana ulaştıktan sonra sizi ışınlıyor ilk captcha'yı giremediğinizde değil.

Güncellemeleri genel olarak beğendim. Tek Vega sunucusuna sürekli gelen etkinlikler diğer sunucularda oynayan oyunculara haksızlık diye düşünüyorum. 2 Ay boyunca yaptınız o etkinliği ne değişti de yine getirdiniz. Malesef Vega yeni serverların Olympia'sı.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Vega'ya yine gereksiz bir etkinlik getirilmiş. Vega'ya gelen bu etkinliklerdeki amaç ne?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ya yeter artık şu vegadan elinizi çekin gem etkinliği getire getire gemler çöp oldu

Senior Member
    Quote Originally Posted by AN4LiZ View Post
    Captcha Sistemi Sadece Oyun Değil Dünyanın En Gereksiz Girişimidir... Oyun İçerisinde Anlık Olarak Oyuncuya Engel Olduğu Gibi Geç Yazma Sürecinde 50 Puana Ulaşıldığında Maradona Gönderme Cezası Sanki Ödeme ( Premium Almadığımız İçin Suçlu ) Muamelesi Görmekten Öte Hakaret İçerir... ( Fakirsen Öl ) Demenin Farklı Bir Yoludur...

Bizi Rahat Bırakın İyileştirmeler Görsel Olarak Efektler Yeni Görevler Yada NP Kasan Oyunculara Ödüller Vermek Yerine Anlamsız Uğraştırıcı Ve Oyuncuyu Bıktırıcı Olan Bu Sistemi Kaldırın...

Bakın Bu Oyunda Yıllarıdır NP Sıralamasında Olan Sabit Clanlar, Oyuncular ( KARELİ & KARESİZ ) Bunlar Bu Başarıya Ulaştığı Ve Yerini Koruduğu İçin Ödül Vermek Bir Yana Captcha Sitemi İle O Oyunculara Hakaret Ediyorsunuz....

#CaptchaKaldırılsın

1 Dakika İçinde Yorum Kaldıran Yöneticilerede Selam Olsun
    Ağzına sağlık

#CaptchaKaldırılsın

Junior Member
    3. Ronark Land'deki Hellfire, Havoc, Enigma ve Cruel yaratıklarına AOE debuff skili eklenmiştir.
    - Debuff skili 3 dakika boyunca teleport edilmenizi engellemektedir.

krowaz haritasındaki bosslarada lazım aynı özellik, okadar labirent kapı var ama heryere tp mage bıraktıkları için kullanılmıyolar resmen yürüyerek gitmeleri daha iyi olur anahtarların da bi anlamı olur engellerinde.

Senior Member
    özetle

12- gold ve üzeri premium alamiyan fakirler oynamasın.

ve oyun gerçek anlam da Pay2Win olur.

Her geçen güncelleme de oyuna para yatırmayan legal oynıyan oyunculara engel olan bir yayıncı görüyoruz, koxp bitirme bahanesiyle getirilen bu sistem sadece normal oyunculara engel oluyor çünki koxp, bu kodu arka planda her türlü otomatik geçiyor, malesef ki öyle, umarım bu saçma güncelleme den geri dönülür ve gm'lerin oyun içi kontrol vardiyaları başlar.

Legal normal oyunculara Geçmiş olsun.

Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast