Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 89
    Junior Member
    Oyunlar çocuklar içindir. Bu sebeple böyle bir etkinlik getirilmiş. Fakat şu oyunu büyük insanların oynadığının farkına varsalar.

Diez de NPC yok nerde NPC diez 2 ye baktım belki ordadır diye orda da yok var olan etkinliği getiremiyorsunuz daha bırak etkinlik yapma şu Porutu/Kurian sorunlarını çöz
    Last edited by Wild; 10-22-2020 at 06:07 AM.

Wink

Quote Originally Posted by Wild View Post
    Diez de NPC yok nerde NPC diez 2 ye baktım belki ordadır diye orda da yok var olan etkinliği getiremiyorsunuz daha bırak etkinlik yapma şu Porutu/Kurian sorunlarını çöz
    Aynen Rosettada baktım bende kötüde olsa etkinlik insan merak ediyor ne söyledikleri npcler var nede el morad kalesinin önünde yaratıklar

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Altar, Vega ve Sirius sunucuları haricindeki sunucularda Cadılar Bayramı etkinlik içerikleri şu an yer almıyor. Konu hakkında gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Altar, Vega ve Sirius sunucuları haricindeki sunucularda Cadılar Bayramı etkinlik içerikleri şu an yer almıyor. Konu hakkında gerekli çalışmaları yapıyoruz.
    4-5 yıllık etkinlik ne testi yapıyorsunuz çok merak ediyorum

"....hediyelerinizi toplayın ve arkadaşlarınızı korkutun!" yalnız oyunun yaş ortalaması 25 i geçmiştir yine de siz bilirsiniz

Junior Member
    Agam bizimle eeeggleniyiiiii... Bu nedir arkadaş içinizden hiçbirisi mi oyuncuların ilgisini çekecek heyecan getirecek bir etkinlik fikri ortaya atamaz. Çocuk mu kandırıyorsunuz. Neymiş arkadaşınızı korkutun hediyeleri toplayın. Ne hediyesinden bahsediyorsunuz. 5 dakika boyunca np artışı siz gerçekten komiksiniz. Bu etkinliği getirirken aranızda konuşup düşünmediniz mi. Siz oyuncu olsanız böyle etkinliklere katılır mısınız. Aranızda acaba ne konustunuz Patheoz , Khenarth 'ı Khenarth başka birini korkutunca gülüp eğlenecek misiniz. Komiksiniz.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    bence etkinlik detayları kopyala yapıştır yaparken eksik alınmış. gün içerisinde kalan eksik yer eklenir merak etmeyin

Oyun trajediden komediye doğru yol almaya başladı iyice.

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Woah! Etkinliğe bak be! Tam MGame firmasına yakışır bir etkinlik...
    https://i.hizliresim.com/Wm2wIR.png