Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 89 of 89
    Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Moncrieff View Post
    Etkinlikten elde edilen maskelerin yapımı çok zahmetli ve kullanım süresi çok kısa olması nedeniyle maske kullanan oyuncu sayısı çok az. Maskeler daha kolay erişilebilir veya daha uzun süreli kullanılabilir olması gerektiğini düşünüyorum.
    Önerinize katılıyorum, en azından kullanım süresinin 12 saat olması gerektiğini düşünüyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Önerinize katılıyorum, en azından kullanım süresinin 12 saat olması gerektiğini düşünüyorum.
    12 saat bile az o git gel için .Bu etkınlık tutulcak bir tarafı yok bana kalırsa .Sopaları nıye süreli yaptınız ki

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Çok inanılmaz bir etkinlik emeği geçen herkesin başarılarının devamını diliyorum (!)

Junior Member
    Etkinlik ödülleri zaten az olmuş etkinlik sonunda şu balkabağı ts lerin silinmemesini sağlarsanız güzel olur zaten trade yapılamıyor item en azından o kadar uğraştıktan sonra bir işe yarar

Senior Member
    Çok vasat bir etkinlik. Kale dışındaki moblar kutu bile atmıyor çoğu. Ya siz insanlara şöyle bir şeyi bile çok görüyorsunuz.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Çok vasat bir etkinlik. Kale dışındaki moblar kutu bile atmıyor çoğu. Ya siz insanlara şöyle bir şeyi bile çok görüyorsunuz.
    Merhaba,

[Eslant Wanderer] Fortune Teller adlı NPC'den görevi aldıktan sonra El Morad ve Luferson kalelerinin önlerinde yer alan “Spirit of Ancient Hero” ruhlarından bir adet avlarsanız görev tamamlanıyor. Daha sonra NPC'e geri dönerek görevi teslim edip, maske materyalinizi alabilirsiniz. İçerisinden çıkması gibi bir durum söz konusu değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

[Eslant Wanderer] Fortune Teller adlı NPC'den görevi aldıktan sonra El Morad ve Luferson kalelerinin önlerinde yer alan “Spirit of Ancient Hero” ruhlarından bir adet avlarsanız görev tamamlanıyor. Daha sonra NPC'e geri dönerek görevi teslim edip, maske materyalinizi alabilirsiniz. İçerisinden çıkması gibi bir durum söz konusu değil.
    Loot gerektiren benzer etkinliklerde kutuların hep boş atmasından dolayı yine öyle bir şey sandım.

bari maskelerden 1 tanesi kalıcı olarak hatıra die kalsaydı

2 saatlik maske nedir :P :P :P iğrenç

Yaa şu hallowen cane ler silinmesin yaaaaaaaaaa ((