Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Exclamation Bilet Gönderemiyorum Yardım

Herkese Merhaba.
    Oyuna çok uzun zaman sonra yeniden başladım 3 saat kadar oynadım ertesi gün girmeye çalıştığımda Account Creation Abuse yazısıyla karşılaştım ban yemişim giriş yapamıyorum. Sebebini anlamadım. Herhangi bi koxp hile dolandırıcılık vb bişey yapmadım. ICS yi filan da aktif ettim. Herşeyi usülünce yaptım. Başka hesapta açmadım. Biraz araştırma yaptım bilet göndermem gerekiyormuş. Ama npoint istiyormuş hesapta npoint yok, zaten banlanan hesaba sitedende giriş yapamıyorum. npointi olan tanıdığımda yok oyunda. Ne yapacam bilemedim. Modaratör arkadaşlar yardımcı olur musunuz başka bi yolu yokmu bunun.

server : altar
    nick : 3xtraPoweR
    Last edited by erdas0066; 10-21-2020 at 06:41 AM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar, hesabınızı kontrol ettim ve şu an için aktif gözüküyor tekrar giriş yapmayı dener misiniz?

Junior Member
    Teşekkür ederim şuan internet sitesinden giriş yapabiliyorum düzelmiş. Oyuna giriş yapabiliyormuyum eve gidince bakacağım ona sağolun.

Konu çözülmüş ama nacizane bir durumdan bahsedeyim ;
    Eğer tarayıcılarınızda adblock benzeri acılır pencere ve reklam engelleyicileri , flash engelleyicisi ya da firewall destek programları , uzantıları vs gibi kullanımlar var ise ticket ekranında nttgame anasayfa ve forumda ilerlemenizi etkiliyor. Bunun için bunları o sitelerde devredışı ya da tamamen kapatarak işlem yapın. Sonuç yüzü güldürücü olur