Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Senior Member rerersdsd's Avatar
    Nickname
    Çapulcu
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yahu nerde reb10 dolu? ben çok az reb10 adam görüyorum. Çoğu reb 5 6-7. Bence uzun bir süre daha gelmemeli

reb lvl tabiki arttırılmalı 15 olursa iyi olur ama kasanlar genelde warriorlar oluyor dier joblar cok zorlar gibi exp ödülleri artırılmalı

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    83'tem sonra exp kasmaz anlamsız ve amaçsız

Junior Member
    Reb 30 gelsin olene kadar kasin

Birşey soracam Damage arttırıcı wariorda kılıç var magede toz var asasta critical point var hatta kurıanda berserk var. Okçuda niye böyle birşey yok? 83 skili bile yok. Bu job u pk ya kazandırın artık. Orada burada farm atmasın

reb15 yerine pk ya yonelik etkinliklerin gelmesinden yanayim

Bence mevcut oyunun iyileştirmeleri yapılsında rebimiz eksik kalsın. Çalışmayan skiller itemler vs gibi. Curse Resist. daha aktif hale getirilmeli örneğin 50 curse res. de alınan debuff süresi %10 %5 gibi azalsa misal çok tatlı olabilir. Ya da bazı eşyalar daha kullanışlı hale getirilebilir (kast ettiğim giga dex falan değil) unqiue takılarda resmen standart edilmiş bir düzlem var karakter yapılandırmada daha ergonomik olabilir sistem.

artık 83 üstü level gelse yeni skiller gelse daha iyi olmaz mı ?

İnsanlar ne kadar da meraklıymış exp kasmaya, biz reb 1 e üşeniyoruz, adamlar reb20 istiyor. Kasılır mı la milyarlarca exp. atın pk nızı geçin işte.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Gelmesin bence. Bunun bir sonu olmayacak mı hiç. İnsanları exp kasmak için değil de pk atmak için teşvik edilmeli diye düşünüyorum.