Results 1 to 9 of 9

Thread: AnyOTP Hk.

AnyOTP Hk.

Arkadaşlar selam. Oyun içerisinde trade'i açabilmek için hesabımı doğrulamam gerekiyormuş. Ben de ICS ile olacağını düşünerek hesabımda ICS sistemini aktifleştirdim. Şu an oyuna yalnızca tek kullanımlık şifre ile girebilmekteyim ki şöyle bir sorun var. AnyOTP programı bilgisayarımda açılmıyor. Tarafıma SMS olarak iletilen OTP ID ve Auth Code giriş yapmaya çalıştığımda program kapanıyor. Uyumluluk modundan Windows 8,7, XP, Vista vs. her şeyi denememe rağmen programı açamadım. Yalnızca ilk yüklediğimde 5. denemede falan açabildim ve şu an maalesef ki hesabıma giriş yapamıyorum. Telefonumdan girmeye çalıştığımda da farklı bir kod almam gerekiyormuş ve kod almak da parayla(?) Kimse kusura bakmasın ama böyle saçma bir şey için para harcamak istemiyorum. Ticket bile göndermek para ile. Böyle saçmalık olabilir mi cidden ya? Bana yardımcı olabilir misiniz, hesabıma giriş yapamıyorum tek kullanımlık şifre programının sorunları yüzünden.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

AnyOTP'yi kurduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar dener misiniz? Bilet göndermek ücretsiz fakat spamı engellemek adına bilet gönderilen hesapta en az 1 npoint bulunması gerekiyor.

Öncelikle ilgin ve cevabın için teşekkür ederim. Halihazırda kurulu olan programı kaldırıp tekrar yükleme yaptım ve bilgisayarımı yeniden başlatıp programa giriş yapmayı denedim. Ancak ne yazık ki AnyOTP programı yine ID ve Auth Code'u girdikten sonra kapandı.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Peki yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi?

Evet, yönetici olarak ve DEP ayarları ile birlikte uyumluluk modunu ayarlıyorum fakat maalesef ki programa bir türlü giriş yapamıyorum. 2 gündür ne yazık ki hesabıma giriş yapamıyorum.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bu durumda son çare yeni bir kod alarak otp'yi telefona kurmanız gerekiyor.

Ve bunun için de benden ücret ödememi istiyorlar. Kullandıkları güvenlik programının uyumluluğu güncel Windows sistemleri ile entegre olmaması benim suçum değil. Programa giriş yapamamak benim hatamdan kaynaklanmıyor. Bu durumda konu ile ilgili ticket göndermem gerekiyor ve ticket göndermek için de ücret ödemiş olmam gerekli Cidden çok mantıksız.

Junior Member
    iki defa yeni şifre aldım yine iemiyorum yadım lütfen

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xselcukx View Post
    iki defa yeni şifre aldım yine iemiyorum yadım lütfen
    Aşağıdaki konulara göz atabilirsiniz.

ICS Kayıt Olma ve AnyOTP Kurulum İşlemi

AnyOTP Hata Kodları ve Çözümleri