Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Mp rec basma kagidi

evet arkadaşlar artık hiçbirimizin pot almaya parası olmadığına göre MP rec basma kağıdı gelmeli diye düşünüyorum yorumlarınızı alalım

Senior Member
    oyunun düzenini tamamen bozar imkansız bir şey bu , hee %1 oranı olur belki olabilir ama gerisi saçmalık (gerçi o da saçmalık 100lerce raptor 7 deneyenler olacaktır.)

Senior Member
    Raptor 10 alacaksın 10 hp mp rec li off

Senior Member
    Quote Originally Posted by torchibal View Post
    evet arkadaşlar artık hiçbirimizin pot almaya parası olmadığına göre MP rec basma kağıdı gelmeli diye düşünüyorum yorumlarınızı alalım
    Geçenlerde bunla ilgili konu açıcaktım.Herkes artık mp recle oynuyor manayı karşılayan slotlar sadece bahçe nerdeyse .raptor +8 almıştım fark ettim ki nerdeyse hiç kullanmıyorum.
    Mp rec kagıdı getirip bastıgımızda itemi seal çevirebılır .Satmak istersek mp rec silme veya pus daki seal kaldırma zımbırtısıda satabılırler .Güzel bir düşünce ama yapıcaklarını sanmıyorum

Senior Member Vrij's Avatar
    Daha kestirmesi var, 15 yıllık pot fiyatlarını ucuzlatsınlar

Serverlerde priest en bulunmaz meslek oldu. Hepsi başka charlar kasıyorlar sanırım. PK priestleri hariç, onlar zaten p2w.
    Warriorlar da zaten başlarken neye başladıklarını biliyorlar, ama bir JR de en az 200 pot harcıyolar, bezen tek black alıp cıkıyorlar, alışı 500k, adil mi, değil
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    jr ye mageyle giriyorum, pk kalmazsak full potla çıkıyorum
    arada sırada 1 kere mp rec ile nova atmak yetiyor açıkçası

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Saçmalamasyon

Senior Member
    mp rec kağıdı mantıklı

Quote Originally Posted by torchibal View Post
    3200 cash olsa bile ben alırım. Açıkça söylüyorum. Kimse kusura bakmasın. Banada Lazım Mp recovery yada Hp recovery basma kağıdı olsun +9 raptor a direk basarım. Kaç para olduğu önemli değil. Arkadaşın burada dediği şu normal silahlarımıza poison yanında str gibi resistanceyada mp recovery gibi ek özellikler basılması lazım. Yani ben anvile gittiğim zaman nasıl bir silah istiyorsam. Upgrade scrollarla ek özellik ekleyebilelim.
    Eğer böyle kağıtlar olursa 3200 npoint olsa bile ben alırım. Açıkça söylüm.
    Mesela raptor +9 bu dediğimiz sistemle
    Eski raptor +9 205 atack 90 poison
    Yeni upgrade sistemi gelirse.Sınırsız ek özellik ekleme olursa yani:
    Raptor +9 205 atack 90 poison 19 str 19 hp bla bla gider.
    Yani bu upgrade sistemi ile yanma olacak ama insanlar özgür olacak. Kendi unique silahını yapma hakkı olacak. Eski dediğimiz shard raptor itemlerini. Yada shelleri millet çöpe atmayacak.

Saygılar.

Not: Upgrade sisteminde sınırlamanın kalkmasını. Özgürce Upgrade yapmak istiyoruz. İtem yanarsa da bizim sorunumuz.

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Saçmalamasyon
    Aslında bu konu önceden tartışıldı. Armor ve silahlara scrollarla ek özellikler basılma hakkında. Yıllardır tartışılıyor Yönetimde sıcak bakmıyordu. Oyunda böyle bir sistem gelirse PaytoPLAY ve FreetoPlay oyuncuları arasında dağ gibi fark olacağını bildikleri için yönetim sıcak bakmıyordu. Bakalım gelecek ne gösterecek.

Tags for this Thread