Results 1 to 8 of 8
    Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)

Çöp Slotlarındaki Mageler

24 saat boyunca uyumadan nasıl aralıksız farm atıyor? Sizce de bu işte bir anormallik yok mu? Ben bu mageler macrodan ziyade, 3.parti yazılım kullandıklarını düşünüyorum. Çöp slotu 24 saat aralıksız durulabilecek bir slot değil. 10-15 dakikada bir town atıp, saatte 1 de TS basılması gerekiyor. Sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Bence yönetimin bu slotlardaki mageleri incelemeye alması gerekiyor. Altar'da 3 sunucuyu da tek tek dolaştım ve bütün çöp slotları mageler tarafından 24 saat boyunca işgal altında.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Allah’a şükür çöp slotundan şikayet eden değil de gerçekten şikayet edilmesi gerekenden şikayet edilmiş

bildiğim kadarıyla 1 pt genelde 2-3 kişinin charları oluyor 1 günü 3 e bölüp 8 saat aralıklarla uzak masaüstü programları ile birbirlerinin pc'lerine bağlanıp üst boşaltma ts basma işlemlerini yapıyorlar.. haa aralarında bot makro kulllanan yok mudur kesinlikle vardır ..

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by ker_cfKPXsZ4 View Post
    bildiğim kadarıyla 1 pt genelde 2-3 kişinin charları oluyor 1 günü 3 e bölüp 8 saat aralıklarla uzak masaüstü programları ile birbirlerinin pc'lerine bağlanıp üst boşaltma ts basma işlemlerini yapıyorlar.. haa aralarında bot makro kulllanan yok mudur kesinlikle vardır ..
    Bence dediğinin olma ihtimali imkansız. Bilgisayarıma uzaktan bağlanıp ne durumda olduğunu kontrol ederken bile bir sürü donma ve kasma yaşıyorum. TS basmak, 10 dakikada bir karakterleri towna çekip üstünü boşaltıp rpr yaptırmak uzaktan bağlantıyla yapılacak bir işlem değil bence.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    O şahısların legal olduğuna asla inanmamaktayım. Evini internet cafeye çevirip 10-20-30 PC alanlara bir önlem gerekmekte. Nasıl kısıtlama gelir bilmiyorum, ama bir çözüm lazım.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Tek kişi değiller. Hatta o mage partilerden birinin sahibinin videosu vardı. 2 vardiya halinde 24 bilgisayardan kurduğu sistemi çekmişti. Knight online farm adı altında bir meslek var malesef.
    Last edited by NightOwl; 10-26-2020 at 12:12 PM.

Senior Member
    Aynı şey phantom için geçerli. Aynı şey 1 gün boyunca farmlasan değmez dediğiniz hemen her yerde geçerli. Adamlar bunu farklı sunucularda yapıyor ve sürümden kazanır gibi her sunucuda 50-60m satarak ticarethane olarak iş görüyor. Dışarıda 2300 liraya 75 saat çalışmak var. Ben artık kızmıyorum bu insanlara da.
    Bunun çözümü non trade tabanlı solo oynayan kitlenin yüzünü güldürecek etkinlik mi drop artışı mı ne ise onun yapılması. Bu şekilde hemen her yer belirli kişilerce parsellenmiş durumda. Bu kitle ile oyuncu olarak rekabet edemezsiniz çünkü vardiya sistemi ile iş gibi charları ile ilgileniyorlar.

Atladığınız bir kaç nokta var hocam ben size izah edeyim. Ts ve magic hammer %100 macroyla basılıyor zaten tespit edilmesi imkansız oldukları için rahatça macro açabiliyorlar ts ve hammer için. Ayrıca partideki tüm magelerde vip key olduğu için 10 dkda bir town atma olayı yok yani. Vip keyler tüm çarların üstü boşken dolması uzun zamann alıyor. Zaten partide 2 veya 3 ortak oldukları çöpleri vardiyalı olarak 24 saat satabiliyorlar sistem bu şekilde işliyor. Hepsinde VİP key var. Saatte bir çarları kontrol edip vip keyleri boşaltıp devam ediyorlar. Sadece altarda değil destanda bile doludur bu slotlar bu işi yapanlar 1 slotla sınırlı kalmıyor evlerinde 15-20 pc var. Ortaklı oldukları için çok efor sarfetmeleri gerekmiyor.
    Last edited by Bar_aVXUghNH; 10-20-2020 at 10:28 PM.