View Poll Results: Pus Fiyatları Nasıl Olmalı?

Voters
383. You may not vote on this poll
  • Türkiye dolar kuruna uygun fiyatlandırma

176 45.95%
  • Kalıcı Pus Fiyatlarının İndirilmesi

224 58.49%
  • Bu Fiyatlar iyi

50 13.05%
Multiple Choice Poll.
Page 15 of 22 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 214
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Amo_zdCcRH7e View Post
    doalr gittikce artıyor geçen hafta 3200 310 küsürdü şuan 318 tl olmuş gerçekten çok pahalı yani oyunu sürekli oynayan oyunculara bir kolaylık sağlanmalı diye düşünüyorum
    steamkoda promo kod kısmına ARRIBAPERU yazınca 3200 cash değerinde trade olmayan pus itemi geliyordu üstüne pot loot vs. niye? çünkü perulu oyunculara oyunu oynatma çabasında idiler nttgame türklere niye indirim veya bedelsiz bir şey versin? zaten 16 yıldır pazarda olan ve talebi olan bir oyun?

3200 cash 336 lira oldu hayirli olsun

Senior Member BraveBoss's Avatar
    Race
    El-Morad
    Kalıcı pus fiyatlarının indirilmesi gerekiyor bence. 400 cash 40 TL idi, 41 oldu yakın bir zamanda, şimdi ise 42 TL. Yüksek değil mi bu meblağ?

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bu fiyatlar iyi demiş @ScORp_LiON; merakımı maruz görün bir sebebi var mıdır? Görüşlerinizi merak ediyorum.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    3200 Cash: 336TL...

Junior Member
    Keşke zamanında Pusa yatırım yapsaydık dövizden daha çok kazandırıyormuş meğer

Member
    Nickname
    CaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IXapreLLa View Post
    Bu fiyatlar iyi demiş @ScORp_LiON; merakımı maruz görün bir sebebi var mıdır? Görüşlerinizi merak ediyorum.
    ScorP_LioN bunu açıklarsa bence de güzel olacaktır. Türkiye ekonomisi son çeyrekte %9.9 daralırken, kur alıp başını giderken, neye istinaden böyle bir oy atmış gerçekten merak ediyorum. Kendisini de gayet mantıklı bir insan olarak gördüğüm ve tanıdığım için ülke ekonomisinin durumunu ön görerek böyle bir oy verdiğini düşünüyorum. Bilmediğimiz bir yer veya kaçırdığımız bir nokta varsa açıklarsa memnun oluruz. Sonuçta kendisi "MOD EKİP LİDERİ" olduğu için bir gruba liderlik yapan ve ekip yöneten bir kişi ve bizi aydınlatacaktır. (NOT: Lütfen cash "$40" demeyin.)

Dolar'ın bugünkü güncel durumu ve 1 yıl önceki durumu arasındaki tabloyu da atayım da duygulanalım inceden.

Saygılarımla.
    Cewo
    Last edited by JustTP; 11-02-2020 at 09:28 AM.

Senior Member
    Pus ındırımının gelmesi şart arkadaş aldı basını gıdıyor pus fıyatları şaka gibi

Banned
    bu oyun türkiyede oynanıyorsa fiyatlandırma da türk parası ile olmalı. bir diğer kore oyunu olan metin2 bile türkiyede türk parası ile satış yapıyor. burada nttgame cebini dolduruyor gibime geliyor. yoksa gm lere 3 bin dolar maaş vermesi başka türlü açıklanamaz

Senior Member
    Asgari ücretin 276 $ olduğu bir ülkede 400 cash = 5$ . Bu şekilde devam ederse GB ne kadar değerli olursa olsun, yeni oyuncular için bu oyuna başlamak inanılmaz bir külfet şu an. Yeni oyuncuyu geçtim, eski oyuncu içinde her geçen gün bu külfet artmakta. Şahsi görüşüm eğer dolar belli bir kurda sabitlenmez ya da kalıcı bir pus indirimi gelmezse, Nttgame her geçen gün çok ciddi şekilde oyuncu kaybedecektir.