View Poll Results: Pus Fiyatları Nasıl Olmalı?

Voters
383. You may not vote on this poll
  • Türkiye dolar kuruna uygun fiyatlandırma

176 45.95%
  • Kalıcı Pus Fiyatlarının İndirilmesi

224 58.49%
  • Bu Fiyatlar iyi

50 13.05%
Multiple Choice Poll.
Page 12 of 22 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 214
    Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    bu konuda hakkında neden bir cevap verilmiyor bu kadar yorum boşuna mı atılıyor?

Junior Member
    Şuan 100 Cash = 10 TL

Senior Member
    Ben her ay sabit 3200 cash alıyordum premum almıyorum nerdeyse 1 yıldır şimdi artık max 2000 cash alırım oda yettiği kadar,artış devam ederse belki hiç almam cash fiyatları o kadar yüksek ki %50 indirim yapsalar bile yine fazla olur.Nttame bu durumu çözmesi gerekiyor

Fiyatlarla ilgili indirim talebiniz oldu mu ? Bunun hakkında bilgi vermeniz mümkün mü ? Yoksa bu fiyattan cash çekmeyi düşünmüyorum.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Ben şunu merak ediyorum. Bu fiyatlar iyi diyen dostlar neden dedi acaba? Neye dayanarak bunları söyledi? Merak ediyorum konuyu takip edenler varsa açıklama yapabilir mi? Yargılamıyorum ama sebebini merak ediyorum gerçekten.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Oyunculardan gelen 117. yorum ve hala yetkililerden cevap yok.

gercekten pus fiyatlarına biseyler yapılması lazım sabit bi kur gercekten guzel olur

Senior Member
    cash fiyatı 400 cash 5 dolardır 5 dolar şuan 41 liraya yakın bir değere sahiptir. 5 doların 41 liraya denk olmasının suçlusu nttgame değildir. 5 dolarlık kodu 1 dolara satsın 400 cash 8 liraya gelsin diyorsan güzel kardeşim bu seferde gurbetçi kitlemiz zaten alım güçleri hallice sana item olarak 10 kat fark koyuyor ya şuan o zaman 50 kat fark koyar. gidip acaba manava diyor musunuz u muz pahalı kuru sabitle diye veya geçen sene 100 bine alınan araba niye bu sene 200 ediyo galeriyle yada 0 satan bayiyle kavga mı ediyorsunuz. konu çok saçma.. 5 doları 41 liraya denk hala getirenler muhattabınız bence ntt falan değil.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ica_AvNKMVWm View Post
    cash fiyatı 400 cash 5 dolardır 5 dolar şuan 41 liraya yakın bir değere sahiptir. 5 doların 41 liraya denk olmasının suçlusu nttgame değildir. 5 dolarlık kodu 1 dolara satsın 400 cash 8 liraya gelsin diyorsan güzel kardeşim bu seferde gurbetçi kitlemiz zaten alım güçleri hallice sana item olarak 10 kat fark koyuyor ya şuan o zaman 50 kat fark koyar. gidip acaba manava diyor musunuz u muz pahalı kuru sabitle diye veya geçen sene 100 bine alınan araba niye bu sene 200 ediyo galeriyle yada 0 satan bayiyle kavga mı ediyorsunuz. konu çok saçma.. 5 doları 41 liraya denk hala getirenler muhattabınız bence ntt falan değil.
    Steamdeki fiyatlandırmadan haberin yok sanırım hocam.

Senior Member
    Quote Originally Posted by PetnaNerepla View Post
    Steamdeki fiyatlandırmadan haberin yok sanırım hocam.
    evet tutulmyan dandiridundik oyunlar dolar 8 tl iken 2tlmiş gibi satılıyor haklısın.. 400 cashi 1 dolar yapalım 8 tlye gelsin bize sonra gurbetçi gardaşlarımız 10x değil 100x çeksin mesele fiyat değil yani anlayacağın evrensel bir oyun oynuyorsun 2004den beri 5dolara satıyor kodunu otur da şükret 6-7 dolar olmadı diye