View Poll Results: Pus Fiyatları Nasıl Olmalı?

Voters
383. You may not vote on this poll
  • Türkiye dolar kuruna uygun fiyatlandırma

176 45.95%
  • Kalıcı Pus Fiyatlarının İndirilmesi

224 58.49%
  • Bu Fiyatlar iyi

50 13.05%
Multiple Choice Poll.
Page 18 of 22 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 171 to 180 of 214
    Bu döviz kurları dolayısıyla bu pus fiyatları nedeniyle artık kalıcı indirim gelene kadar oyunu bırakıyorum artık bütçe sarsacak seviyeye geldi. bizler almaya devam edersek yıl sonunda dolar 10 tl olunca da 250 tl ye gold pre almak zorunda kalacağız. yeniden görüşene dek herkese iyi oyunlar.

Quote Originally Posted by MrLies View Post
    Bu döviz kurları dolayısıyla bu pus fiyatları nedeniyle artık kalıcı indirim gelene kadar oyunu bırakıyorum artık bütçe sarsacak seviyeye geldi. bizler almaya devam edersek yıl sonunda dolar 10 tl olunca da 250 tl ye gold pre almak zorunda kalacağız. yeniden görüşene dek herkese iyi oyunlar.
    Ben de yarın geceki resi bekliyorum yine hiç oralı olmayan bir tavırla karşı karşıya kalırsak direk unistall. Oyunu silmeden bu iş olmuyor presiz de olsa jrye gireyim yeter kafasında oldukça oyundan kopmak güçleşiyor. Bir de knightı takip ettiğimiz yayın platformu hesabımızı da kapatırsak alışma süreci çok daha hızlı olur.

Junior Member
    Artık buna bir çözüm bulunmalı. Oyuna maddi imkanlar gerçekten yetmiyor. İndirim gelene kadar bizde clanca ara veriyoruz. Bu oyunu oynuyan herkes babadan fabrikatör degil lütfen artık bunun göz önüne alınması gerekli.

Eğer 16. yılını gömen bir oyunun forumunda oyunu değilde dolar kuru spamlanıyorsa o oyun gerçekten çok pahalı demektir. Dolar kuru max 5 TL olucak şekilde ciddi pus indirimi bekliyoruz aksi halde gerçekten güç yetmiyor oyuna

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Hu huuuuuu. Herhangi bir GM yok mu görüşünü söyleyecek, durum hakkında yorum yapacak ? Hu huuuuuuu

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bu oyunu bu fiyata oynayanlar için normal olacağını düşündüğüm için oyumu '' Bu Fiyatlar iyi '' olarak kullandım.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Bu oyunu bu fiyata oynayanlar için normal olacağını düşündüğüm için oyumu '' Bu Fiyatlar iyi '' olarak kullandım.
    O zaman bu fiyatlarla siz de oynuyorsunuz bu yola çıkıyor başkalarının düşüncelerine göre niye oy verdiniz ki? Pek anlamsız olmuş.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Yıllar oldu halâ Power Up Store için fiyat yüksek indirim olsun diyenler var üşenmiyor musunuz bu istekten anlamış değilim altı üstü 5$ amma abarttınız.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Merhaba,

Yıllar oldu halâ Power Up Store için fiyat yüksek indirim olsun diyenler var üşenmiyor musunuz bu istekten anlamış değilim altı üstü 5$ amma abarttınız.
    Umarım İroni'dir.
    Yoksa bir insan Türkiye Sınırları içinde yaşayıp , aylık Pus masrafının 750 - 1000TL olmasına " amma abbartınız " diyebiliyorsa , ACINASI bir durum.
    Onlarca popüler oyunlar " Sabit Kur " düzenlemesi yapabiliyorken , aynı uygulamayı Knight Online dan beklemenin neresi ABARTI.

Junior Member
    reis ciddi ciddi soruyorum neden özellikle herkes yarın ki resi bekliyorum demiş bir özelliği mi var bilmediğim için soruyorum sadece