Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Eslant ın En Gereksiz Mob u Hakkında

Nakit para atan slotlar değerlendi ama düzenli denetim yok.

Örneğin eslant dragon slotu tamamen gereksiz. Hem genie ile kasılmıyor (zararına kasılıyor) hem de kasan herkes macrocu. Laptopları dizmiş tren gibi yan yana ekranları hepsinin açık. Fix kombin giyinmiş üzerine kaç tane skile öleceğini hesaplamış ona göre macrosunu yazmış. Skilleri attıktan sonra C ye basıp oturarak mana + can dolduruyor. Genie ile kasarken bu mümkün olmuyor ve slot çok zarar yazıyor..

Gelelim bu slotun kazancına yaratığın respawn süresi 60 saniye. 15 saniyede kessen eder 75 saniye.

60 saniye * 60 dakika = 3600 saniye (saatte)

3600 * 24(saat) = 86400 saniye (günde)

86400 / 75 = 1152 MOB kesiliyor 24 saatte.

Dc pre ile her mob 28k para atsa

1152 * 28 = 32,256m nakit para.
    + günde 5~10 tane bus + 5~10 adet chitini var

slot yapıyor sana günlük

5x bus * 2,3 =11,5
    5x chitin = 5m
    32,25 + 11,5 + 5 = 48m (minimum kazanç 1 çar )

Şimdi gelip bana diyeceksiniz ki bu tarz şikayetleriniz için Cheat Reports a kanıtlar ile video atın.
    Bende ona cevap olarak şunu söylemek istiyorum, burada kasanlar dediğim gibi laptop ları yan yana dizmiş hepsinin ekranları açık ve yanlarına biri geldiği zaman hemen o bilgisayara geçip macrolarını durdurabiliyorlar. Yani ben normal user olarak göründüğüm için bu tarz bir raporlama yapabilecek videoyu çekemiyorum. Sadece GM lerin görünmez karakterleri ile yakalanabilir kaç saniyede bir neler yaptığı hangi skillere bastığı vs.

Genie kullanılmadan kasılan bu slotun bu kadar para atmasını çok abartı buluyorum millet cz de birbiriyle savaş veriyor, özellikle warriorler 20m pot+taş masrafı yapıp 40m pay alabiliyor ama bu tarz adamlar pc başına 48m para alabiliyorlar ve yaptıkları illegal olmasına rağmen.

Savage, Gavolt, Skeleton Warrior & Knight, gibi yerlerde de sürekli geniesiz macro ile kasanlar mevcut. Ek olarak çöp slotlarına Koxper karakterler de dadanmış durumda. Sözü geçen koxper karakterlerini discord üzerinden raporlamama rağmen bu aralar çok geç kontrol ediliyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Skeletonlar tamamen makro adama yazdım kağıt satıyor musun diye 1 saat sonra cevap verdi . Genie yok trade atıyorum otomatik iptal ediyor onu nasıl ayarlamışsa =) Yan taraftaki slotta aynıydı ona da yazdım 3 saat sonra cevap verdi ne kağıdı gelde bunlara bişey de şimdi sonra derler biz makro değiliz nasıl değilsin kardeşim genien yok selam verilmiş pm atılmış pc başında olsan cevap verirsin 1 saat sonra cevap nedir =)

Yazılımcı firmaya şu iletilecek çok güzel olur .

- KnightOnline.exe dosyası çalışırken 2. bir yazılım ile oyunda atak yapıldığında direk oyuncu Disconnet olacak .

Bunu yapmak o kadar zor mu ? Reporta da gerek yok direk çözüm.

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Trade block diye bir şeyden haberin yok sanırım

Senior Member
    genie kalksn

Senior Member Vrij's Avatar
    mgame 60snde bir respawn olan bir görev bossunun farmlanacagını rüyasında görse inanmaz oldugu için var
    Gerçi TR oyuncuyu tanımıştır artık. Diyorlardır nasıl bir yaratıcı, pragmatik zekalı millet bu böyle.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Bu açtığım konudan sonra ciddi bir azalma oldu dragon slotlarında GM ler takipte sanırım