Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37
    Senior Member HeroicRaptor's Avatar

Gb Siliniyor İyi Güzel Ama...

Son yapılan güncellemeler sürekli oyundan GB silme üzerine. Oyunda nakit atan pek fazla slot yok. Zaten farm slotlarının azalmasıyla, dropların düşmesiyle GB değerli hale geldi. Şimdi Akara'nın Sunağı ile parası olana GB çekmesi için bir sebep veriliyor ve öldürücü darbe vuruluyor. Bunu bizim yönetim mi yoksa MGame mi yapıyor bilmiyorum ama aslında bu yöntem bir bakıma iyi GB nin değerli olması sunucuları canlı tutuyor.

Fakat bazı sorunlar var. Oyunda sabit Noah fiyatı olan şeyleri almak zorlaşıyor.. Özellikle pot olayı çok sıkıntı. Bir warriorun oyundan mana pot parasını kasmazı neredeyse imkansız. Deli gibi pot harcanıyor ve yapılan farm zarara sebep oluyor. Bu yüzden bu sistemle devam edilecekse pot ücretleri en az %50 düşmeli.

Ayrıca dropları DC premiuma göre ayarlamışsınız. Diğer premiumlarla ve premiumsuz oyundan hiçbir para(Noah) kazanılmıyor. Yeni sunucularda etkinliklerden para kazanılabilir fakat eskilerde mesela bizim serverda Silver Gem tanesi 2M. Yani en azından siteden GB çekmeden pot paramızı çıkarabilmemiz lazım. Zaten oynamak için aylık PUS parası veriyoruz.

Oyundaki eşyaların ve gb nin bir TL değeri yoktur gibi açıklamalarla gelmeyiniz. Sizin için olmasa da oyuncular için var ve pus itemleri pazarda satılabildiği sürece de olacak.
    Last edited by HeroicRaptor; 04-25-2021 at 07:30 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Tamamen değil fakat bir süreliğine pot fiyatların da indirime gidilse güzel olur.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben hala söylüyorum. Oyunda npcde satılan itenlerin dropları kapatılsın( pot hariç) tüm moblar leveline göre çöp atsın. Hem artı basacaklar bus alıp oyundan para silinir hem de tüm slotlar farm yapan insanlarla dolar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Eğer afk farm genie farm yapmıyorsan her türlü çıkartırsın paranı =) Eskiden her serverin kendi drop yüzdesi vardı . Şimdi Drop düştü deniliyor fakat dropları düşürmediler onun yerine tüm serverleri içine katarak drop yüzdesi verdiler. Droplarında saatlere göre değiştini söyleyebilirim .

Misal a isimli arkadaş 4 saat durmuş slotta 15 m coins / 3 ms almış . Arasında 1 saat kimse gelmemiş üzerine sen gidersen 1-2 saat içinde o slottan arkadaşın aldığının 2 katını alırsın . Denedim rastgele bir slotta . Slotun droplarını dinlendirmediğiniz sürece çıkma şansı azalıyor boş yere fazla saat harcıyor ve gelen de rpr genie ıvır zıvıra gidiyor başa sarıyor .

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    ‘Slot dinlendirmek’ ne bu ya tarla mı da nadasa bırakıyoruz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    ‘Slot dinlendirmek’ ne bu ya tarla mı da nadasa bırakıyoruz
    Denemesini yaparsan anlarsın dediğimi 16. yılım oyunda bir bildiğimiz var ki söylüyoruz . Droplarınız artsın sadece bunu dile getirmek istedim ama senin kararın yinede birşey diyemem

Aynen öyle.

Senior Member
    Oyuncuya o kadar çok az açıklama yapılıyorki böyle sacma sapan nedenler ortaya çıkarıyor nadasa bırak diyor slotu .Yaptıgı tespit de 3 4 slotta denemeıs kesın bılgı.

Arkadaşım rng (random number generator) denilen şey var bu oyunda.İstersen 10 saat bekle istersen bekleme sana arka arkaya mukemmel dropları da atabılır yada hiç bir şey atmayadabılır tamamen rng den gelen sayıya baglı olan bır durum.20 yıllık oyunda böyle karmaşık kod aramanız saçma .Bazı oyunlarda olan şansız kişiler için drop almadıkça drop artıran sistemler burda yok emınım kı saçma sapan nadas sistemi de yoktur. 1 -2 kez denemıssın rng denk gelmıs drop almıssın hemen kesin bilgi damgası atıyorsunuz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Oyuncuya o kadar çok az açıklama yapılıyorki böyle sacma sapan nedenler ortaya çıkarıyor nadasa bırak diyor slotu .Yaptıgı tespit de 3 4 slotta denemeıs kesın bılgı.

Arkadaşım rng (random number generator) denilen şey var bu oyunda.İstersen 10 saat bekle istersen bekleme sana arka arkaya mukemmel dropları da atabılır yada hiç bir şey atmayadabılır tamamen rng den gelen sayıya baglı olan bır durum.20 yıllık oyunda böyle karmaşık kod aramanız saçma .Bazı oyunlarda olan şansız kişiler için drop almadıkça drop artıran sistemler burda yok emınım kı saçma sapan nadas sistemi de yoktur. 1 -2 kez denemıssın rng denk gelmıs drop almıssın hemen kesin bilgi damgası atıyorsunuz
    =) sen oyunu bildiğine emin misin ?

Bütün slotlar aynıdır . O random slotlara vurmuyor ki bütün slotlarda denendi 2 3 slot değil . Bu kadar itemi nasıl diziyoruz biz sence ?

Denemeden bu yargıyı yapma ki yanlış öğrenmiş sayılma sonra . .

Senior Member
    Quote Originally Posted by aReYousLeepinG View Post
    =) sen oyunu bildiğine emin misin ?

Bütün slotlar aynıdır . O random slotlara vurmuyor ki bütün slotlarda denendi 2 3 slot değil . Bu kadar itemi nasıl diziyoruz biz sence ?

Denemeden bu yargıyı yapma ki yanlış öğrenmiş sayılma sonra . .
    15 yıldır oynuyorum bılgısayar muhendısıyım .Oyunuda bılıyorum bir tarafımdan bir şeyler uydurmuyorum.Şuan oyunun kaynak kodlarını google da bulabılırsın.O kodlar içinde bana bu olayı kanıtlayan kısmı bana göstersene sana 3200 cash atıcam .Isterse 400 kere üst üste olsun şans kardeşim