Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Angry Hesabıma Account Creation Abuse Hatası Lütfen yardım!

Merhabalar dostlar, öncelikle herkese iyi oyunlar. 3 gün önce açmış olduğum hesabımla 19.10 tarihinde öğlen Bdw'den sonra relog atıp mage yan char açmak istedim fakat relog attığımda "Account Creation Abuse" hatası ile karşılaştım. Kesinlikle hiç bir Makro,küfür,bug,hile vb. şeyler asla yapmadım. Oyuna uzun süre sonra tekrar başladım 60 dakikalık hediye genie'mi bile yeni char açan kişilere exp kasıp yardım ederek kullandım. Belli aralıklar ile oynayıp bıraktığım Knight online bu saçma davranışı neye istinaden yaptı anlamış değilim.

Bilgisi olanlar için: Yaklaşık 2-3 sene kadar önce bir hesabımla oyunu bırakmıştım o hesabımdaki telefon numarası ile yeni açmış olduğum hesabımdaki kayıtlı telefon numaraları aynı bu yüzden olabilir mi Lütfen yardım.

Tekrardan iyi oyunlar.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Gün içerisinde çoklu hesap açmaya çalıştığınızda aldığınız hatadır. KO > Ban / Jail / Unblock kategorisinden Bilet göndererek inceleme talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ilgili kategorinin yoğunluğuna bağlı olarak size dönüş yapacaktır.

O bir hata değil bloke ve otomatik atılıyor tahminimce. Aynı gün içerisinde aynı ıpden birden fazla hesap açarsan banlanıyorsun. Bilet atsanda açmayacaklar muhtemelen umarım pre vs. çekmemişsindir. geçmiş olsun

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by app_RhDx5CP4 View Post
    O bir hata değil bloke ve otomatik atılıyor tahminimce. Aynı gün içerisinde aynı ıpden birden fazla hesap açarsan banlanıyorsun. Bilet atsanda açmayacaklar muhtemelen umarım pre vs. çekmemişsindir. geçmiş olsun
    Bizim müşteri hizmetlerinde çalışıyorsunuz sanırım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba.

Gün içerisinde çoklu hesap açmaya çalıştığınızda aldığınız hatadır. KO > Ban / Jail / Unblock kategorisinden Bilet göndererek inceleme talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ilgili kategorinin yoğunluğuna bağlı olarak size dönüş yapacaktır.
    Dostum bilet gönderdim 3 saat oldu dönüş olmadı. Başka bir hesap asla açmadım herhangi bir illegal durum söz konusu bile olamaz yapmadım.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ElysionHDs View Post
    Dostum bilet gönderdim 3 saat oldu dönüş olmadı. Başka bir hesap asla açmadım herhangi bir illegal durum söz konusu bile olamaz yapmadım.
    Lütfen biletinizi güncellemeden gelecek yanıtı bekleyiniz, gerekli incelemelerin ardından tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Hesabınıza giriş yapmayı dener misiniz?

Junior Member
    Hesabınıza giriş yapmayı dener misiniz?
    Dostum şuan açıldı, giriş sağlayabildim. Tekrar aynı durum söz konusu olabilir mi? Ona göre Resmi siteden Cash alacağım.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ElysionHDs View Post
    Dostum şuan açıldı, giriş sağlayabildim. Tekrar aynı durum söz konusu olabilir mi? Ona göre Resmi siteden Cash alacağım.
    Daha önce belirttiğim gibi, gün içerisinde birden çok fazla hesap açmaya çalıştığınızda bu hatayı alabilirsiniz. İlgili ekip tarafından yapılan incelemeler sonunda hesabınız açılmıştır. Keyifli oyunlar.

Junior Member
    Daha önce belirttiğim gibi, gün içerisinde birden çok fazla hesap açmaya çalıştığınızda bu hatayı alabilirsiniz. İlgili ekip tarafından yapılan incelemeler sonunda hesabınız açılmıştır. Keyifli oyunlar.
    İlgin için teşekkür ederim dostum, kolaylıklar dilerim.