Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Senior Member
    Nickname
    Blood
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    halen daha pussta indirim yok droplarda düzelme yok şaka gibisiniz

Senior Member
    insanları darlamayın.bırakın özgürce saygı çerçevesinde yorumlarını yapsınlar.

Senior Member
    Bir süredir dikkatimi çekiyor geliştirici ekibine yeni grafik tasarımcı alınmış gibi gereksiz görsel yamalar geliyor 15 senelik oyuna tuş talimatı eklendiğinden beri her yamayı hayretler içerisinde okuyorum.
    Yeni item arayüzünden %99 hoşlanmadı bunun geriye döndürülmesini görmek isterdim.
    Moradonda uçan kaçan yeni karakterler exp kasıyor capatcha bunlara pek önlem olmadı presiz ve bronze kullananlara eziyet oldu.

Senior Member
    bizim S combo işi ne oldu? düzeltmeyi düşünüyor musunuz yoksa assasın tabutuna son çiviyi de çaktınız mı ??

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Akara Sunağı ile Blessing of Logos ve +7 100% SC bu kadar bol keseden dağıtılmamalı. Haftada 2 nedir? Ayda 1 olsun bari.

Senior Member
    karakter silme de gelse var ya bomba olur 2 tane dandik çar var kullanmadıgım 3 tane rogue var karakterde işime yaramayan kardeşim açmış 2 sini silmek istiyorum silemiyrum

Senior Member
    Quote Originally Posted by HeroicRaptor View Post
    Akara Sunağı ile Blessing of Logos ve +7 100% SC bu kadar bol keseden dağıtılmamalı. Haftada 2 nedir? Ayda 1 olsun bari.
    Anlamıyorum neden böyle düşünüyorsunuz?
    Bırakın fazla olsun ulaşması rahat olsun iteme. Absürt şekilde fiyat olması hiç iyi birşey değil ki.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Şövalyeler,

19.10.2020 tarihli sunucu bakımı ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz;

* Çift el silah taktığınızda diğer ele silah takılamayacağını gösteren bir görsel eklenmiştir.

NTTGame || Knight Online Ekibi

Knk çok merak ettim çok düşündünüz mü bu güncelleme için biraz zor olmuş gibi

Yeni item arayüzü acilen düzenlenmeli ( isteyen eskisi gibi kullansin)

Arkadaşlar Aegis'im var gerçekten imleci üzerine getirdiğimde gözlerim mahvoluyor, renkler korkunç göz yoruyor gerçekten beyaz dibine turkuaz dibine daha koyu beyaz sonra tekrar mavi yazılar. O kadar renk körü insan var direk baş dönmesi yapıyor o yazılara bakmak. Eski haline getirebilme olsun isteyen eskisi gibi kullansın acilen düzenleme yapılması lazım. Cidden önceliği bu yapmanız lazım keyif değil sağlık durumu yüzünden kötü etkileniyor insanlar. Ayrıca oyuncuların yüksek çoğunluğu da eski arayüze alışmıştı 15 senenin alışkanlığı var zaten değiştirmek gibi bir şey yapıyorsunuz bari gözlerimiz mahvolmasın. Ortada mis gibi çıkıyordu arayüz şimdi bir sağ üstte bir sol üstte değişik değişik göz yoran renkler gerçekten siz beğendiniz mi? En azından isteyen istediği gibi kullanabilsin seçebilelim.

Senior Member
    Birseyler yapılmaya çalışılması gayet güzel fakat biseyler yaptik diyebilmek için biseyler değiştirilmesin.Bu değişiklikler gereklilik doğrultusunda yapılsın
    Madem bazı grafikler değişecek kağıttan ağaçları ve çalıları değiştirin Item arayüzü bir cok grafikten daha iyiydi.