Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
    Arkadaşlar ben otp şifresini giriyorum sürekli hata veriyor nasil düzeltebilirim birisi acil bana yardimci olabilir mi saati düzelttim yinede olmadi

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Agresivalshrk View Post
    Arkadaşlar ben otp şifresini giriyorum sürekli hata veriyor nasil düzeltebilirim birisi acil bana yardimci olabilir mi saati düzelttim yinede olmadi
    Merhaba,

ICS/OTP sitesinde My ICS(Hesabım) > Test OTP Code(OTP Numara Testi) üzerinden tek kullanımlık şifreyi test edip, görsel iletebilir misiniz?

Ayrıca, aşağıdaki konudan devam etmemiz daha sağlıklı olacaktır.

Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICSOTP Şartı Geldi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Şu item arayüzü için f10 menüsüne seçenek koyulsun. Oyuncuların isteklerini dikkate alın biraz.

daha 2 gün öncesine kadar giriyodum ancak bugun aksama kadar ugrastım giremiyorum test code kısmına bastıgımda alttaki otp kodu hatalı ibaresi veriyor silip yükledim sıfırladım heabı falan hiç birşey kar etmiyor deliricem artık deliricem yani böyle ucube birşey ilk defa başıma geliyo sabahtan beri 140 np gitti yazık günah ya

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Agresivalshrk View Post
    daha 2 gün öncesine kadar giriyodum ancak bugun aksama kadar ugrastım giremiyorum test code kısmına
    Lütfen ICS/OTP sitesinde My ICS(Hesabım) > Test OTP Code(OTP Numara Testi) üzerinden tek kullanımlık şifreyi test edip, aşağıdaki konu üzerinden görseli paylaşınız.

Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICSOTP Şartı Geldi

Oyuncuların en az %90'ı arayüzü beğenmedi, en azından seçenek sunun da istediğimiz şekilde seçelim. Gözlerim mahvoldu.

Ayrıca buy pazarları ile sell pazarlarının da tıklandığında hiçbir farkı kalmamış eskiden ne güzel mavi olurdu arkası buy pazarlarının. Tıklıyorum pazara sell mi buy mu belli değil artık.
    Last edited by NightOwl; 10-21-2020 at 11:32 AM.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by @loyal1 View Post
    Oyuncuların en az %90'ı arayüzü beğenmedi, en azından seçenek sunun da istediğimiz şekilde seçelim. Gözlerim mahvoldu.

Ayrıca buy pazarları ile sell pazarlarının da tıklandığında hiçbir farkı kalmamış eskiden ne güzel mavi olurdu arkası buy pazarlarının. Tıklıyorum pazara sell mi buy mu belli değil artık.
    +++++++++++ Cogunluga ses verin lutfen.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Yavaş yavaş koreko güncellemeleri gelmeye başladı. Elinize sağlık.

Senior Member
    lobo lupus lycaon staff dropları ne olacak peki ?