Results 1 to 6 of 6

Sirius Açık arttırma KAPALI hatası

Evet arkadaşlar bugün siriusta There is no item for bidding hatası aldıgımız için teklif veremedik.Ben bu hatayı sadece kendimde alıyorum sandım ancak itemlerin süresi bitince gördük ki hiç kimse teklif verememiş.Şuan npc başında deniyorum ve yine aynı hatayı alıyorum.Bugünde siriusta teklif verilemeyecek.Sanırım bir bug veya hata oldu kontrol edermisiniz? iyi geceler.

Senior Member
    kontrol edilmesi icin hangi ekibe ne bilgisi verildi acaba? konu ayin 18inde acilmis 19u, 20si, 21i oldu hala bir gelisme yok. son 4 gundur item alinamadigi gibi bu itemleri toplayip + basmayi dusunen insanlarin da zamanindan calmis oldunuz.

teb-rik-ler.

Quote Originally Posted by ferlibas View Post
    kontrol edilmesi icin hangi ekibe ne bilgisi verildi acaba? konu ayin 18inde acilmis 19u, 20si, 21i oldu hala bir gelisme yok. son 4 gundur item alinamadigi gibi bu itemleri toplayip + basmayi dusunen insanlarin da zamanindan calmis oldunuz.

teb-rik-ler.
    Görende diyecek ki 16 yıldır var Akara Sunağı o nasıl bir serzeniş +1 stat için kimse yırtınmaz en azından aklı olan

Senior Member
    Quote Originally Posted by Cheeev View Post
    Görende diyecek ki 16 yıldır var Akara Sunağı o nasıl bir serzeniş +1 stat için kimse yırtınmaz en azından aklı olan
    ya guzel kardesim, oyuna kalici olarak getirilen bi sey di mi bu? ve su anda problemli, calismiyor sirius sunucusunda. sence tepki göstermekte hakli degil miyiz?

velev ki +1 statin pesindeyim, ee sana ne? zaten asil mesele +1 statin pesine dusmus olmak degil, oyunda yapilan her seyin yarim yamalak olmasi, ve bu eksik seylere surekli yenilerinin eklenmesi.

yeni guncellemeyle de degisen bir sey olmamis, sorun hala devam ediyor.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Sirius sunucusunda yaşanan problemin bu bakım ile giderileceği iletildi. Bakım günlerinde Akara'nın Sunağı aktif olmamaktadır. Bugün akşam saatlerinde eğer aktif olmaz ise tekrar bilgi vereceğiz.

Keyifli oyunlar,