Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 55
    Senior Member
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Bunu yazacaktım ben de.
    Kullanıldığında itmemi non trade yapan veya doğrudan non trade itemler üzerinde kullanılan 500k değerinde buslar olmalı npcde.
    500k bile fazla bana göre aresde silver kaç para ediyor ki .Ms +7 10 m basmaya kalksan +7 kadar bassan yine zarar da oluyorsun .

Fikir var dediğim gibi ama icraat yapmak zor geliyor yakında birşelitirirler 2 3 sunucu yu 1 yıl sonra yıne aynı durumda buluruz kendımızı

Junior Member
    Konuda bir sürü öneri var eski serverlara destek verin artikkkk

Yine bir güncelleme geçti. Yine birşey yapılmadı. Yine akşam oldu ben gene mutsuz ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Drakensoul7 View Post
    Yine bir güncelleme geçti. Yine birşey yapılmadı. Yine akşam oldu ben gene mutsuz ...
    Yine hüsrannnnnn her daim feryat figan kalbimmm

Member
    Nickname
    KuLCANITIN
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Benim buna bir önerim var. Örneğin çıkalı 5 yıl ve fazla olan serverlarda servera başlayanların bankalarına yada üzerilerine jobuna göre BONUSSUZ olarak +7 mitril , dragon, trial ve ron set verilebilir. Bunun yanında da +6 quest verilebilir. Gönül +7 de ister tabiki. Ayrıca exp kasmak için e bu serverlarda exp bonus %50 arttırılabilir. Zaten 1 2 günde +70 çok rahat kasılır. İtemler de olduğu müddetçe en kötü eslantta farm atabilir. Bu itemler trade edilemeyen item olabilir. Yapılbilir mi yine bilmiyorum ama bu serverlarda tüm etkinliklerde sürekli olarak x2 bonus verilebilir. Böylece etkinliğe girmeye teşvik edilmiş olur.

Senior Member
    Çözümü söylüyorum, bir sunucu eskidikçe verilen ödüller arttırılmalı. Mesela Sirius'da chaos'da 1 tane mavi kutu mu veriyorsun? Ares'de 2 tane purple kutu vereceksin. Bu kutular itemleri +5 falan atacak, böylece yeni başlayanlarda eskilere yetişebilecek. Nasıl?

Senior Member
    Eski serverler kan ağlıyor bir şeyler yapalım lütfen..
    Last edited by DonJose; 12-06-2020 at 06:48 AM.

Lütfen cevap bekliyorum.

Senior Member
    Aga eski sw de 8 kro set 10 itemle geziyor millet, eski sw ye kim nasıl niye gelsin.

Çok iyi niyetli yorumlar var. Olay açık ve net her aldığımız tüketim malzemelerinde olduğu gibi bilinçli eskitme, desteği çekme, modasını geçirme gibi faktörler var. Kısaca adamlar iphone 7yi gözden düşürecek ki sen 12 alacam diye kuyruğa girebilesin. Burda da olimpiayı bitirecek ki sen gidip altarda da aynı harcamaları en baştan yapasın. Merak etmeyin bu bi türlü eskimeyen yeni serverların kaderi de aynı olacak yenileri gelecek bunlarda aynı kaderi yaşayacak herkes hurraa en yenilere uçacak bu düzen böyle gider