Results 1 to 8 of 8

Thread: Discorddaki

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)

Discorddaki

Yöneticiler NTTGame çalışanlarından oluşmalı. Discorddaki yöneticiler yüzünden oyundaki illagel oyuncuları anlık bildiremiyorum. Çünkü discordda numaram üzerinden yasaklıyım. Discord da atılan banlar kaldırılıp yöneticilerinin NTTGame ekibi olduğu yeni düzene girilmesi gerekiyor. Yoksa oyundaki aktif illegal oyuncuları bildiremeyeceğiz.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 10-18-2020 at 02:13 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Discord kullanıcı adınızı tam olarak iletebilir misiniz? (Örneğin; NightOwl#1394)

Ayrıca bu tarz bir üslup ile devam etmeniz durumunda forum üzerinden de ceza alabileceğinizi belirtmek isterim.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Discord Nickim: Fear#5332

Bu arada üslubumda yanlış olan kısım tam olarak neresi acaba? Herhangi bir hakaret ya da argo kullanmadım.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by has_9VHUcX6E View Post

Bu arada üslubumda yanlış olan kısım tam olarak neresi acaba? Herhangi bir hakaret ya da argo kullanmadım.
    benimde o dikkatimi çekti ekteki kelime kaldırılmış kullanımı yasak anlaşılan

Moderator NightOwl's Avatar
    Üslubunuz sebebi ile ceza almışsınız. Bu tarz bir üsluptan vazgeçerek, farklı bir hesap ile aramıza tekrar katılabilirsiniz.

Junior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Farklı hesapla katılamıyorum. Numara üzerinden yasaklanmış sanırım.

Junior Member
    discord adresi nedir?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by has_9VHUcX6E View Post
    Sunucuya gelerek gerek discord kullanıcılarını gerekse oradaki görevli arkadaşları aşağılayıp rencide etmekse mantığınız biz bu duruma izin vermiyoruz. Gördüğüm kadarı ile discord tutumunuzu forum üzerinden de devam ettiriyorsunuz. Bu şekilde devam etmeniz durumunda forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız. Ek olarak discord konuşma geçmişiniz ekibin bilgisi dahilindedir.

Forum ve Discord da görevli arkadaşlar GM ekibinin bilgisi dahilinde işlem yapmaktadır. IP ban bizim tarafımızdan verilen bir ceza değil discod'un kendi vermiş olduğu bir ceza sistemidir. Sunucumuzdan aldığınız cezalar mobil onaylama yaptığınız telefon numaranız ve girmiş olduğunuz internet ip adresinizi de etkilemektedir bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey bulunmamakla birlikte discord müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Confosion View Post
    discord adresi nedir?
    Aşağıdaki konudan sunucuya dahil olabilirsiniz.

Knight Online Discord Yayın Odası Açıldı!

İyi forumlar!