Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30
    Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Post Konu silinsin. Önemi kalmadı.

Konu silinsin. Önemi kalmadı.
    Last edited by karalama2001; 09-04-2022 at 01:36 PM. Reason: Konu silinsin. Önemi kalmadı.

Şimdi kalkıpta 2 hafta oynayıp 5 senedir o serverde oynayan adamla aynı seviyede olmak kolay değil.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Örneklemek gerekirse, mesela Ares sunucunda Krowaz +8'lerin fiyatları 12-15gb arasında değişiyor. Ulaşılmayacak rakamlar değil ancak girip +8 moonlight eşyasını aynı fiyata alayım diye düşünmüyorsundur sanırım.

Oyun yönetimi bu konuda ne yapabilir ki? Piyasa serbest piyasa, istediğin eşyayı istediğin fiyata satabilirsin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by karalama2001 View Post
    Ya ben oyle dusunmuyorum. 2015 yiliydi sanirsam 5 yil once bu itemleri yapanlar cuma gunu utc den kasip chari dizen adamlar degildi basti parayi kirdirdi dragon boxi uzeri tam set dizili yani zamaninda yapmis simdi chari 4-5 katina koyuyor. 2015 te de oynadim oyun hic boyle degildi. Eski serverlar icin bir seyler yapilabilir. Yeni serverda oynamak istemem item fiyatlari her gun duser yani bana mantikli gelmiyor bunu oynamak. Durum duzenlemesi yapilirsa katilabilirim. Selamlar.
    Ama işte oyunun mantığı bu. Dediğin gibi bir şey mümkün değil, ya zaman ya para 2sinden birinden feragat edeceksin.

Senior Member
    Dostum bu gün yeni eski fark etmez pk atmak için ortalama 30 40 gb yatırım lazım.

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    kardeşim o konulara girersen çıkamayız. rosetta birleşimi yaşayan server'larda oynayanlar bilir bujular, azagailer, krowazlar seal'inden daha ucuzdu.

hatta o kadar geriye gitmeyelim rosetta'da bir sene önce itemler yarı yarıya daha ucuzdu.

bu devirde charını bozmayacaksın, o hatayı ben de yaptım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Dragon Box ile +8 UTC eşyalar çıkarken yanılmıyorsam 2x 3200 npoint'le şansımı denemiştim ve hiçbir şey çıkmamıştı. Onun da garantisi yok. Diyelim ki dediğin gibi geldi ve herkese çıktı sana çıkmadı o zaman ne yapacaksın?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by karalama2001 View Post
    Hayir iste anlatamadim. Rosetta Destan Olympia serverlarinda baslayanlar 1-0 yenik basliyor. Bu serverlar zamaninda dragon box ile olusmus serverlar.

itemlerini yakan birisi olarak soyluyorum ve oyuna tekrar donmek isteyen birisi olarak soyluyorum

1. Ares Diez Gordionda baslanmaz edit itemleri 10 katina satiyorlar. Baslanmaz.
    2. Yeni serverda baslanmaz item yapsan yarin item degeri dusuyor. Baslanmaz.
    3. Rosetta Destan Olympiaya baslanir.

Rosettada baslamsam dahi soyle bir sorun var. Ayni itemleri piyasadan toplamak istemiyorum makul fiyat seviyesinde degiller dragon box ile sansimi dener baslarim. Zaten dragon box gibi bir sey olamazsa ps5 alir onda takilirim. Durum bundan ibaret.

@ScORp_LiON
    Tamam bak diyorumya eski adamla sen kendini bir tutamazsın. Oyunun mantığına ters. Ona bakarsan eski userlerde antidef kıyafetler var şimdi dropları yok, bunları sildirelim mi? Adamlar eskiden beri oynamış servere yıllarını vermiş bu itemleri elde etmiş. Sen kalkıp 10 günde 10 senelik adama erişmek istiyorsan parayı gözardı edeceksin. Birnevi parayla zaman satın almış olacaksın.

Senior Member
    Valla sen istesemde istemesende adamlar işine bakıyor bence dragon box yapana kadar madem öyle niyetin var pus çek sat gb kazanırsın.
    Ben olsam kafamdaki karakteri dizerdim sonra fazlası için risk alırdım.

Senior Member Vrij's Avatar
    Diez pahalıysa Cyper süper pahalı
    İlk gittiğimde DClerde, flame ring+0 50m gördüm, yanlış gördüm diye tekrar dönüp bakmıştım.
    Klandakiler hanguk, nebiros +8 almayı hayal ediyorlar 3klardan bahsediyorlar, bnm hç kullanmadıgım warriomda +9ları var, kasarken kullandıgım silahları satamıyorum, gerçekmiş gibi, gerçek te ne kadar gerçekse ))
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.