Results 1 to 7 of 7

Thread: Mail adresim hk

Junior Member

Angry Mail adresim hk

Merhabalar e mail adresimi unutdum. otp zorunlu hale gelmediği sürece sıkıntım yoktu şimdi oyuna giriş yapamıyorum. e mail adresim tamamını nasıl öğrenicem bilsem sıkınıtımı çözücemde bunıu öğrenmenin yolu varmı ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam. Hesabınıza giriş yaptığınızda sansürlü bir şekilde ( abc****@g***.com) şeklinde görünür buradan hatırlamanız gerekiyor. Başka yolu yok maalesef.

Junior Member

Lightbulb

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam. Hesabınıza giriş yaptığınızda sansürlü bir şekilde ( abc****@g***.com) şeklinde görünür buradan hatırlamanız gerekiyor. Başka yolu yok maalesef.
    Ne yazikki hatırlayamıyorum. yani benim şu mail yüzünden tüm emeklerim boşa gitti bu kurallar çok yanlış sadece sansürün kalkmasını istiyorum.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bu tür bilgiler hesabınızın aidiyet bilgileridir, kendinizin hatırlaması gerekiyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Bu tür bilgiler hesabınızın aidiyet bilgileridir, kendinizin hatırlaması gerekiyor.
    peki şöyle bir şey desem telefon numaran onaylı nttgamede telefon numaram üzerinden demi bir şekilde karekterimi kurtaramam ?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Daha öncede belirtiğim gibi maalesef yok. Aşağıdaki duyuruya göz atabilirsiniz.

E-Posta Güncellemesi İle İlgili Duyuru

E-Posta ve Numara Güncellemeleri Duyurusu

Junior Member
    Eğer Gmail kullanıyorsan epostamı unuttum diyip ad soyad yazarak o isim soyisime kayıtlı postalar geliyor ordan teker teker deneyerek mail adresini bulabilirsin ben öyle yapıp bulmuştum