Results 1 to 2 of 2

Thread: Drop Hakkında

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Drop Hakkında

Arık yeter konulara kilit atmayı derhal bırakın can sıkmaya başladınız biz oyuncuyuz ve burada oyun hakkında tartışacak konular açabiliriz hakaret ve aşağılayıcı olmadığı sürece siz bu konuyu kafanıza göre kapatamazsınız egolarınızı bir kenara bırakın artık oyuncuları dinleyin!

DC PREMIUM süremin bitişine 48 saat kaldı, bu resetten önce tam 25 gün, günde 6 saat olmak üzere satiros çöp farmı yaptım 81 Lv charım ile resetten önce üzerim ve vip key 25 dakikada dolmaktaydı ve bowlarımın hepsini kullanmadan sundries npcsine giderdim çöpleri satardım resetten sonra droplar bıcak gibi kesildi üzerimde 5 adet ib 7 bow var hepsinin rpr si geliyor ve üzerim dolmuyor resetten sonra oldu bu 1-2 saatlik farm ile buraya konu açmadığımı bildirmek isterim gb tl muhabbeti yasak ama nasıl oluyor gbyi değerli göstermek için dropları kısmak nasıl bir adalet?
    Last edited by am2pm; 10-18-2020 at 10:02 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Güncellemelerde oyunda neler değiştiği açıklamalarıyla forumda duyuruluyor. Droplarla ilgili açıklamaların dışında yapılmış bir değişiklik bulunmamaktadır. Konularınızın kilitlenmemesi veya silinmemesi için daha önce açılmış mevcut konu var mı diye araştırma yapmanız ve o konu üzerinden devam etmeniz gerekmektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.