Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 60

Thread: Chaosda DC Hk.

Chaosda DC Hk.

Oyun içinde yapacak bir şey yok 20 dk eziyet gibi chaosa giriyorum. Sırf yeşil kutu vs. biriktireyim de bir şey yapayım.
    Fakat sen git 11 dakika oyna orada birine r combo yaparken çat diye DC versin böyle eziyet olmaz.

Senior Member
    Milyon kere söyledik. 1 tane yetkili ilgilenmedi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _VinDiesel_ View Post
    Oyun içinde yapacak bir şey yok 20 dk eziyet gibi chaosa giriyorum. Sırf yeşil kutu vs. biriktireyim de bir şey yapayım.
    Fakat sen git 11 dakika oyna orada birine r combo yaparken çat diye DC versin böyle eziyet olmaz.
    r takılmasına bir çözüm gelmesi lazım aşır saçma en kötü chaosta , herkes birbirinin içinden geçsin takılma olmasın sorun çözülğür

abi bildiğin 10 15 dakika uğraşıyorsun bir umudun var hepsi çat çöpe gidiyor şaka gibi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Muhtemelen yakın süreçte bununla ilgili bir yama düzenlenir diye tahmin ediyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Chaos en sevdiğim aktivitelerden biridir. Mümkün olduğunca 3'üne de girmeye çalışırım. Bahsetmiş olduğunuz durumla hiç karşılaşmadım.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Muhtemelen yakın süreçte bununla ilgili bir yama düzenlenir diye tahmin ediyorum.
    Umarım en yakın zamanda düzelir

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Chaos en sevdiğim aktivitelerden biridir. Mümkün olduğunca 3'üne de girmeye çalışırım. Bahsetmiş olduğunuz durumla hiç karşılaşmadım.
    örnek: skill R combosu yapan arkadaşlar birisiyle ws atıyor mesela rakip kaçıyor, o sırada önünüze birisi doğunca veya çıkınca R rakibe gittiği için önümüzdeki adama takılıyor (saniye sayısız r animasyonu yapıyor) hasar cıkmıyor sadece görsel olarak öyle bu da DC ettiriyor otomatik direkt sanırsam anti R koruması tarzı birşey var o direkt dc atıyor ama işte bu sebeple chaosta oyuncular birbirine takılmasa sorun çözülcek direkt.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    r ile kovalarken w basılı tutarsanız sıkıntı yaşamazsınız.

aynı sorunu bende yaşıyorum umarım güncelleme gelir