Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 60

Thread: Chaosda DC Hk.

Senior Member
    Yetkililerden destek bekleniyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Yetkililerden destek bekleniyor.
    Al kardeşim yetkili değilim ama destek vereyim. Bu şekilde oynarsan dc olman imkansız.
    https://youtu.be/wdllOoCvADQ

Senior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Al kardeşim yetkili değilim ama destek vereyim. Bu şekilde oynarsan dc olman imkansız.
    Chaos'a girmeyince de DC vermiyormuş, ben de sana tavsiye ederim.

Junior Member
    şimdi durduk yerde dc yedim bu 2 oldu. geçen gün jr sırasında bakım dc. bakımlar yüzünden girilemeyen jrler. ya gerçekten yeter artık çok sıktı bu olaylar be bıktık bir telafi falan yapın

Senior Member
    Bu sorunu çözemez miyiz? ya da dc olduk mu belli bir süre (mesela 1 dk) içinde tekrar girersek chaos'a devam etse karakter?

Senior Member
    Chaos'a girmeyince de DC vermiyormuş, ben de sana tavsiye ederim.
    Şimdi araya biri girdiği için r+skill combo yüzünden dc oluyorsan video'yu izleyebilirsin.
    Ama sorunu kökten çözelim dersen, bu güzel tavsiyene uymanı tavsiye ederim. Hic dc olmazsın. Dc sorunu olan sensin ben değil.

Senior Member
    Şimdi araya biri girdiği için r+skill combo yüzünden dc oluyorsan video'yu izleyebilirsin.
    Ama sorunu kökten çözelim dersen, bu güzel tavsiyene uymanı tavsiye ederim. Hic dc olmazsın. Dc sorunu olan sensin ben değil.
    Konuyu baştan sonra okursan aynı sorunu yaşayan başka oyuncuların olduğunu, bunlardan birinin yayıncı Doğan Kişisi olduğunu, bunun da videolu bir şekilde kanıtının olduğunu görebilirsin. Ben DC olma endişesiyle kendi oyun stilimin dışına çıkmak istemiyorum. Daha fazla boş yapmazsan sevinirim.

Senior Member
    Konuyu baştan sonra okursan aynı sorunu yaşayan başka oyuncuların olduğunu, bunlardan birinin yayıncı Doğan Kişisi olduğunu, bunun da videolu bir şekilde kanıtının olduğunu görebilirsin. Ben DC olma endişesiyle kendi oyun stilimin dışına çıkmak istemiyorum. Daha fazla boş yapmazsan sevinirim.
    Bilemem kardeş bilemem. Eller ve mouse'u görmeden bilemem . Araya biri girince q veya z tuşuna basıp hemen onu hedef almak ve dc olmamak elinizde. Ama bunun dışında dc sorunu varsa başka. Yayıncı olması dc olmayacağı anlamına gelmez.

Millet burada bir sorundan bahsediyor ve çözüm arıyor. Sen chaos dersi vermeye çalışıp burada reklam yapmaya çalışıyorsun. Tamam kral sensin reizz.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    aslında sorun sadece chaosda değil. wacco da denemişti bi yayında inanmayıp ve seri seri w yapınca dc yemişti. eğer ki R dinamiği cz gibi yerlerde de chaos ile aynı mantıkta çalışsaydı çoktan düzeltirlerdi.