Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Farm İçin Bow Önerisi

Merhaba,

Farm için Enion Bow veya İron Bow almayı düşünüyorum.

Enion Bow ve Iron Bow Rpr fiyatını söyleyebilecek bir arkadaş var mı?

Bir de Seçim olarak hangisini seçmek daha mantıklı?

Senior Member
    Enion bow ve quest +7 rpr için uygun. Ama yakında eniona rpr için bile fiyat düzeltirler. Durum o kadar vahim.

Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Enion bow ve quest +7 rpr için uygun. Ama yakında eniona rpr için bile fiyat düzeltirler. Durum o kadar vahim.
    "Ama yakında eniona rpr için bile fiyat düzeltirler." bunu anlamadım hocam.

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Gerçekten en az RPR ücreti olan bowu mu araştırıyor bu okçular? Gerçekten RPR parasını dert edecek kadar kötü durumda mıyız?

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Gerçekten en az RPR ücreti olan bowu mu araştırıyor bu okçular? Gerçekten RPR parasını dert edecek kadar kötü durumda mıyız?
    3lü-5li okun herbirini tek vuruştan sayıyorlar. Yani 2 skill vuruyorsun ama 8 skill vurmuş gibisin. 3lü5li skillerle farm yapan bir okçu ortalama 6-7dkda 1 rpr yapmak zorunda kalıyor.

Ben araştırıyorum hocam, başkasını bilemem. Aslında EB için merak ettiğim 90 Lightning Damage'nin IB' ye göre artısı ne durumda?

Bunun yanı sıra tüm silahların RPR ücretini görebileceğimiz bir site yok sanırım..

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iALPHAAAA View Post
    Ben araştırıyorum hocam, başkasını bilemem. Aslında EB için merak ettiğim 90 Lightning Damage'nin IB' ye göre artısı ne durumda?

Bunun yanı sıra tüm silahların RPR ücretini görebileceğimiz bir site yok sanırım..
    LR damage, GR damage, FR damage falan... Mage dışında hiçbir karaktere ekstra bir özellik kattığına inanmıyorum.

Imir, Shio veya Flame Ring ile kombinleyeceğim demedim. Silahın kendisinde olan Lr Damageden bahsediyorum. Nasıl magede işe yarasın? Mage bow mu kullanıyor.

Bilen birisi (Daha önce kullanan) yorum yaparsa sevinirim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    LR damage, GR damage, FR damage falan... Mage dışında hiçbir karaktere ekstra bir özellik kattığına inanmıyorum.
    İnanmaman eb'nin ib den daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Dark vane ile crit daha çok tutması gibi düşünebilirsin ki biri diğerinin dagger versiyonu. Okçu ile farmi da nasıl yaparsınız anlamam sabır işi. Belki de ben hep 3-5 comboyu klavyeden yaptığımdan ve 7-8-9-0 için bile tuş atayabilecegim mouseum olmadığındandır .
    Akoml sende eski mod alışkanlığı var at biraz üstünden. Sözün özü insanların rpr parasını dert etmesini bu kadar dert etme bence. Olabilir.