Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Droplar Hk.

Junior Member

Droplar Hk.

Öncelikle Raven harpy slotunda farm yapıyorum ve zevk alıyorum ancak güncelleme öncesi de kötü olan droplar en kötü saatte 2-3 md atarken şuan saatte 1 atınca şükreder hale geldik sadece raven harpy slotu için demiyorum gg sg farmlayan arkadaşlarda droplardaki bu düşüşü gözlemlemiş

not: lütfen şans demeyin 1-2 saat farmlayıp bırakmıyoruz yeri geliyor 5-6 saat yeri geliyor 10-12 saat farmlıyorum res sonrası drop düşüşü olduğuna %100 eminim bunun amacı nedir?

Junior Member
    son olarak saat akşam 7den FT'ye kadar toplam aldığım md sayısı 1 ms sayısı 2 4 saate yakın farm attım slot raven harpy bu konu hakkında bir açıklama yapılacak mı

Server : Sirius

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Drop oranlarında değişiklik yapılmamıştır. Böyle durumlarda sizlerle duyuru olarak paylaşılmaktadır.
    Örnek:
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    11. Dispatched Knight / Grudge Knight drop oranları arttırıldı.
    Ayrıca, forumun arama butonunu kullanarak daha önce açılmış ve yanıtlanmış konuları bulabilirsiniz.

Junior Member
    Kesinlikle katılıyorum droplar düşmüş.

Junior Member
    Droplar gizli şekilde düşürülmüş durumda. Bunu kimse inkar etmesin bence. . Çoğu çöp slotu 1 ay önceki şekilde çöp atmıyor. Eslant GG slotu eskisi gibi bess buss atmıyor.Kandırıyorsunuz bizi

Junior Member
    slotta çöpünden görev itemine potuna kadar gözle görülür düşüş farkediliyor ama malesef her zamanki gibi bize sadece bir değişiklik yok deniliyor neden gizleniyor ona anlam veremiyorum bende

Junior Member
    bu tarz konulara önceden katılmazdım hee hee öyledir diyordum taa ki farm yapmaya başlayıncaya kadar.

resten şuana kadar gözle görülür bir düşüş var kesinlikle doğru ama bunu açıklamıyorlar. net

Senior Member
    chat questlerinde dungeon bölgeleri 10 tane quest itemini atmıyor şaka gibi. Bu questler oyuna yeni yeni eklenirken burada mod olanların birçoğu bu questleri bilmiyorken yapıyorduk ve hatta insanlara nasıl yapılacağını gösteriyorduk. Yahu bu görevlerde içerde düşen trade olmayan coin değeri olmayan ve bankaya bile konmayan bu itemler bile tüm dungeonu temizlediğimizde 8-9 tane atıyor 10x olmuyor .
    Sg-gg ile başladı bu olay. Her yere sıçradı.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu güncelleme ile asas S+R combosu kalkmış ama güncelleme notlarında yazmamışlar. Demek ki her gelen ya da giden güncelleme notlarında yazılmıyor sayın MOB...

Jr önceki savaşta ravende farmi biraktim savas var diye. Sonra jr yapip geri slota döndüm ve yaklasik 3 saattir slottayim 1 md aldim sadece ? Bu imkansiz ! Slotu cok seri dönüyorum ve slot bekliyorum.