Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 43
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu arada gerçekten bu UI yı kim yaptıysa kulağı felaket çınlıyor, Böyle bir görsel değişiklik için oyunculara anket yapılması gerektiğini düşünüyorum açıkcası.
    Last edited by DonJose; 10-17-2020 at 09:16 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Daha önce de buna benzer bir konu açıldığını hatırlıyorum. Kesinlikle oyuna eklenmesini düşündüğüm özelliklerden biridir.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    fiyat bakarken gözüm yoruluyo ya, resmen zulum
    consume & adapt

Senior Member
    eskisi gibi olması lazım şuan alışmak çok zor

Senior Member Vrij's Avatar
    Evet böyle detaylara dikkat edilmesi gerek, birlikte hayatı kolaylaştırmak, zorlaştırmamak adına.
    Eskiye dönmez de renkler değişebilir blk.
    Ama bir sürü renk körlüğü tipi var, lacivert-beyazı karıştıran tipi bile var,
    ortak çözüm siyah-beyaz mı?
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Bu arada gerçekten bu UI yı kim yaptıysa kulağı felaket çınlıyor, Böyle bir görsel değişiklik için oyunculara anket yapılması gerektiğini düşünüyorum açıkcası.
    Düzeltmeden önceki mesajına +1. Çok fazla küfür yediğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Np simgesine sahip karakterlerin uzaktan görülmesi olayını geri çektiler. Lure'yi de kısmen geri çektiler. Daha doğrusu düzelttiler. Bunu da değiştirebilirler genel memnun değil. Ama bence fark etmiyor fazla, alışırız.
    Renk körlüğü olan insan alışamaz.

Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Evet böyle detaylara dikkat edilmesi gerek, birlikte hayatı kolaylaştırmak, zorlaştırmamak adına.
    Eskiye dönmez de renkler değişebilir blk.
    Ama bir sürü renk körlüğü tipi var, lacivert-beyazı karıştıran tipi bile var,
    ortak çözüm siyah-beyaz mı?
    Bir sürü renk körlüğü çeşidi yok. 3 çeşit var. Lacivert ile beyazı karıştıran 0 renk gören insandır. Siyah-Beyaz. Öyle renk körleri çok az sayı da.. Yaklaşık 20 yıldır ara ara bu oyunu oynarım, ilk defa renklerle ilgili sıkıntı yaşıyorum ben mesela. Demek ki tek çözüm siyah beyaz değil.

Ben renk körü modu gelsin demiyorum. Bu son yapılan arayüzün kesinlikle değiştirilmesi lazım, illa eskiye dönmek zorunda değiller.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _VinDiesel_ View Post
    yapılan bir güncellemenin geri gittiğini gören var mı?
    Güncellemenin geri alınmasına gerek yok. Oyuna "Renk Körü Desteği" gelirse tüm sorunlar çözülmüş olur. Daha önce açılan buna benzer bir konuda Gm'lere konuyu taşımıştık. Bu durumun takipçisi olabiliriz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Renk körü olmayanlar için de zor. Bence kötü bir güncelleme oldu bu. İtem fiyatlari ve bonus kısımları özellikle.

Junior Member
    arkadaşlar selamlar öncelikle geçmiş olsun dilerim,

bilmediğim için yazıyorum bu font ayarlarını değiştirince de aynı sorunu yaşıyor musunuz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by byxmistik View Post
    Düzeltmeden önceki mesajına +1. Çok fazla küfür yediğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
    Hemen düzeltirler, alıştık. Ülkede böyle çünkü 18 senedir sesi çıkanı susturmaya yönelik olduğu için bugün dolar 8 euro 9.