Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 43

Hybrid View

Junior Member

Renk Körlüğü Diye Bir Hastalık Var

Başlığı bilerek, dikkat çeksin diye yazdım ama gerçekten de renk körüyüm. Kısmi renk körlüğüm var ve bu yeni item kısmını kim yaptıysa Allah'a havale ediyorum. Poison Damage gibi yazıları okuyabilmek veya fiyatlara bakabilmek için gözlerimi kısıp, ekranın dibine giriyorum ve midem bulanmaya başlıyor. Teşekkürler..

Senior Member DARPHANEEEEEEEE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus
    Evet, renk körleri bu güncellemeden olumsuz etkileniyor, bunu yaparlarken bu göz önünde bulundurulmadı mı? Keşke kişisel tercihe göre görünümünü değiştirebilsek, eski-yeni şekilde.

yapılan bir güncellemenin geri gittiğini gören var mı?

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by _VinDiesel_ View Post
    Var daha önce bir kaç kez oldu. Muhtemelen bununun olması için GM'lerin feedback önemli.
    Sanırım kız personel almışlar, son aylarda sürekli renklerle oynayıp duruyor.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Np simgesine sahip karakterlerin uzaktan görülmesi olayını geri çektiler. Lure'yi de kısmen geri çektiler. Daha doğrusu düzelttiler. Bunu da değiştirebilirler genel memnun değil. Ama bence fark etmiyor fazla, alışırız.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Güncellemenin geri alınmasına gerek yok. Oyuna "Renk Körü Desteği" gelirse tüm sorunlar çözülmüş olur. Daha önce açılan buna benzer bir konuda Gm'lere konuyu taşımıştık. Bu durumun takipçisi olabiliriz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Güncellemenin geri alınmasına gerek yok. Oyuna "Renk Körü Desteği" gelirse tüm sorunlar çözülmüş olur. Daha önce açılan buna benzer bir konuda Gm'lere konuyu taşımıştık. Bu durumun takipçisi olabiliriz.
    Renk körlüğü modu kökten çözüm olur ama gelmesi uzun sürecekse, kısa vadede bir çözüm yapılmalı.

Quote Originally Posted by BlackMourn View Post
    arkadaşlar selamlar öncelikle geçmiş olsun dilerim,

bilmediğim için yazıyorum bu font ayarlarını değiştirince de aynı sorunu yaşıyor musunuz
    Çok bir faydası yok.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Aynı hastalık bende de mevcut hala pm geldiğinde ayırt etmede sıkıntı yaşıyorum. Yeni UI da arkadaşın dediği itemlerin arayüzü mide bulandırıcı

Bi dönem yine konusu açılmıştı. Oyuna renk körü modu eklenmesi gerekiyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bu yönde bir güncelleme gelmesi gerektiğini düşünüyorum, umarım en kısa süre de bu güncellemeyi görürüz.