Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 43
    Junior Member

https://hizliresim.com/gMSUgJ

Örnek: Çöpe atıyordum az daha itemi, zor seçebildim. Farklı renk sanırım ama bu eziyet bizim için.

Junior Member
    Günceldir...

UI düzenlemeleri oyunculara bırakılsa ne güzel şeyler çıkar ortaya. Bazı mmorpgler de var bu olay oyuncu kendi keyfine göre düzenliyor UI'ını böylece hem oyunu daha rahat oynuyor.
    Happiness is only real when shared.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Alexandersupertrampx View Post
    UI düzenlemeleri oyunculara bırakılsa ne güzel şeyler çıkar ortaya. Bazı mmorpgler de var bu olay oyuncu kendi keyfine göre düzenliyor UI'ını böylece hem oyunu daha rahat oynuyor.
    Artık onlar sonraki aşamalar ama renk körü modunun gelmesi sürecekse, kısa vadede bir çözüm bekliyorum ben. Arayüz eskiye alınmasa bile renkler eskiye alınabilir.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

İlgili durum hala incelenmektedir. Yapımcı firmamız tam olarak sorun yaşadığınız yerlerde hangi renkleri görmek istediğinizi sormaktadır. Tercih ettiğiniz bir renk varsa, bu renklerin RGB kodunu buradan paylaşabilir misiniz? Google üzerinden RGB Color Code yazarsanız karşınıza mutlaka çıkacaktır.

- Düzenleme -

Yapımcı firmamız renk körlüğü için oyuncularımızın kendilerinin renkleri ayarlayabileceği bir seçenek eklemeye çalıştıklarını söylediler. Net bir süre yok fakat gelişme oldukça bilgilendireceğim arkadaşlar.
    Last edited by Eryudes; 11-27-2020 at 07:29 AM.

Senior Member
    Eski dönemde babam oyunu oynuyordu. Yeni güncelleme sonrasında 70 level görev kalkanını +6 dan +7 seviyesine yükseltecektik. Babamı bilgisayara oturttuğumda renk körü olduğu için özelliklerini okuyamadığını söyledi.

Sonrasında forumda bu konuyu görünce sevindim açıkçası. PUBG oyunundaki gibi renk değiştirme özelliği getirildiği takdirde sorun çözülür.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bireysel olarak bu problemi yaşamıyorum fakat işlemlerin daha hızlı ilerlemesi adına birtakım makale vs okudum ve oyun içerisinde arkadaşlarımızın zorlanabileceği eşya ve durumlardan bahsetmek istiyorum,

Genel olarak eşyaların bonuslarında aynı rengin tonajları kullanılmış, bu genel olarak bir problem gibi gözükmese de renk körünün çeşitleri bulunuyor ve ton ayrımını zor yapabilenler de mevcut. Aşağıya örnek birkaç görsel bırakıyorum.

Bu görselde yazının koyu olması okumayı zorlaştırmakta,

Burada yukarıda bahsettiğim durum mevcut, aynı rengin tonları ve mavinin çok açık olması,

Duruma göre daha çok örnek ekleyebilirim fakat şimdilik bu kadarının yeterli olduğunu düşünüyorum.

*Genel çevre ve hp bar'ın nasıl bir renk ile gözükebileceği konusunda bir video eklemeye çalışacağım.

Bu arkadaşlarımız için bu konuyu güncelliyorum.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by byxmistik View Post
    Başlığı bilerek, dikkat çeksin diye yazdım ama gerçekten de renk körüyüm. Kısmi renk körlüğüm var ve bu yeni item kısmını kim yaptıysa Allah'a havale ediyorum. Poison Damage gibi yazıları okuyabilmek veya fiyatlara bakabilmek için gözlerimi kısıp, ekranın dibine giriyorum ve midem bulanmaya başlıyor. Teşekkürler..
    monitörü okuma moduna alabilirsin. bununla ilgili tüm monitörlerde renk ayarları mevcut

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Bir aksilik olmadığı sürece gelecek bakım ile beraber bu şekilde bir ayarlama bölümü oyunumuza eklenecektir