Results 1 to 8 of 8

Olimpia hk. Eski serverde exp kasamiyoruz adamlar +10 reb

Merhabalar olimpiada lvl kasmak gercekten cok can alıcı durumda tikandik artik genei pahali pre pahali alsak dahi pt bulupta 4 adam bir araya gelmiyor nasil olacak bi iş bi çözüm getirilirse çok guzel olur bizleri unutmayin kıyıda köşede kalmaktan gına geldi
    Çözüm exp bonus etkinligi yada gorevlerin sifirlanmasi gibi gibi bisiler gayet guzel olacaktir saygilarimla arz ederim .

Senior Member
    olympia ölmüş geçen video da gördüm royale etkınlığı bile 80 e tamamlanmıyordu sonra derler olympia sunlar birleşirse ölür diye

Ne yazikki evet ama eski serverler arasinda tazedir olimpia candir biz sunucumuzu severek oynuyoruz bizim sunucuda ittifakti bilmem ne kirizimiz yok herkes keyif pesinde diger serverlerdeki arkadaslar para pesinde .

manesdeki ittifaklar manesi bitirdi sonra manesi olimpiyaya çaktılar belini doğrultamadı hala şaka bi yana exp kasıp napıcaksın 83 olcan herkes 83 reb 5 olmuştur kaç yıllık sw. herkes full iteme yakındır. farm yapıp yetişmen yıllar sürer ki onlar hiç item yükseltmicek yerinde saycak o halde bide. yok ben para basarım yetişirim diyorsan niye ex kasıyon al reb 5 ringde bi çar keyfine bak ex kasmanın eziyetini niye çekcem diye çabalıyon pt yok bişey yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Apolacypsee View Post
    Ne yazikki evet ama eski serverler arasinda tazedir olimpia candir biz sunucumuzu severek oynuyoruz bizim sunucuda ittifakti bilmem ne kirizimiz yok herkes keyif pesinde diger serverlerdeki arkadaslar para pesinde .
    Aynen öyle bugün birçok kişiyle eslant quest yaptık beraber. Bence çok büyük bir sorun yok cz zaten her zaman hareketli sayılır pk var hep.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Katılıyorum, eski sunucular için bir etkinlik düzenlense keyifli olurdu.

Hem PK hem exp hem de farm yapılacak bir öneri yapmak istiyorum. Eski sunucularda % 30 exp event sürekli açık olacak ve CZ de booro, balog vs den çıkan mytriller yerine krowaz aticak. Bak gör o zaman hem PK dönecek hem exp hem de farm. Ah ah nerde şu 2 güncelleme çok zor değil ama bakalım.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Lesser mob slotlarının getirilmesi çare olabilir düşüncesindeyim. 2-3 kişiyle bile güzel exp kasılabilen slotlardı.