Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thumbs up AnyOtp hakkında

Her gün girdiğim gibi anyotp açıp şifremi girmek istediğimde yanlış olduğunu gösteriyor. Şifremin yanlış olması imkansız şifreyi unutmam imkansız çünkü bi tarih.Pc resetleyip tekrar denedim tekrar yanlış dedi.Güncellemeleri yapıp tekrar denedim tekrar yanlış dedi böylelikle 5 yanlışı doldurmuş oldum.Hala da eminim şifremin yanlış olmadığına ve anyotp için herhangi bi destek sözkonusu değil şimdi ben tekrar kc yükleyip değiştirmeli miyim? Şifremi datadan felan görebiliyorlarsa yetkili biriyle paylaşabilirim teyit için.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu sorunun temel sebebi saat uyuşmazlığı yaşıyor olmanız, lütfen aşağıdaki konuyu inceleyebilir misiniz?

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Saat senkronizasyonunu en sonki şifremi girmeden önce kontrol ettim ve doğrulayıp girdim.yine yanlış olduğunu söyledi. Şu an id ve şifre girdiğimde hiçbişey olmadan program kapanıyor. İCS sistemine girdiğimde aşağıdaki yazıyı yazıyor.

Hesap durumunuzda herhangi bir sorun bulunmuyor. Durum : Normal
    Herhangi bir AnyOTP cihazını sıfırlamak zorunda değilsiniz.

Bilet göndermek için NPOINT yükleyiniz.

Bu nedir ya yardım almak için bile para mı yüklemek zorundayız ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by goj_QBMDlagP View Post
    Bilet göndermek için NPOINT yükleyiniz.

Bu nedir ya yardım almak için bile para mı yüklemek zorundayız ?
    Selam,

OTP programının doğru kod üretebilmesi için saat, tarih ve saat diliminin doğru olması gerekmektedir. İşletim sisteminiz güncellenmemişse saat dilimi UTC +3 Istanbul yerine UTC +2 Istanbul olarak görünür ve saat, tarihiniz doğru olsa bile OTP programı doğru kod üretmez. Lütfen saat diliminizi kontrol ederek gerekli güncelleştirmeleri yapınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Arkadaşım bir önceki yorumumu okumadın mı? Saat ve tarih güncel durumda utc +3 istanbul.Kod üretme kısmına daha gelemeden şifremi yanlış kabul ediyor.Siz sorunumu anladığınıza emin misiniz? güncellemeleri yapıp tekrar denediğimi de yazmışım halbuki.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Arkadaşım bir önceki yorumumu okumadın mı? Saat ve tarih güncel durumda utc +3 istanbul.Kod üretme kısmına daha gelemeden şifremi yanlış kabul ediyor.Siz sorunumu anladığınıza emin misiniz? güncellemeleri yapıp tekrar denediğimi de yazmışım halbuki.
    Pardon yanlış anlamışım, OTP şifresi için aşağıdaki linki okuyabilir ve uygulayabilirsiniz.

[OTP] AnyOTP Şifresini Yanlış Girme ve AnyOTP Bloklanması
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Gerçekten harikasınız peki ondan da önceki yorumumu okudunuz mu? Onda da çünkü o kısma girdiğimde sıfırlama ihtiyacınız yok dediğini yazmıştım.Dalga geçmiyorsunuzdur umarım.

İCS sistemine girdiğimde aşağıdaki yazıyı yazıyor.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Gerçekten harikasınız peki ondan da önceki yorumumu okudunuz mu? Onda da çünkü o kısma girdiğimde sıfırlama ihtiyacınız yok dediğini yazmıştım.Dalga geçmiyorsunuzdur umarım.

İCS sistemine girdiğimde aşağıdaki yazıyı yazıyor.

AnyOTP programını PC yerine mobil cihaza kurma şansınız varsa o şekilde dener misiniz?

id ve auth code almam gerekiyor tekrardan bu yüzden cash istiyor. Ben hatamın olmadığı bi durumdan dolayı yine para yatırmak istemiyorum. Ne ticket atılabiliyor ne auth code alabiliyoruz cash olmadan. Bu derece paraya düşkün bi oyun daha görmedim.Oyunla ilgili bi problemde bile yardım istemek için cash istiyor ya bu nasıl bi sistem? Keşke hiç seneler sonra başlamasaydım. Yanarım da bunlara 400 tl kaptırdığıma yanarım.

Ayrıca kullanıcılarını korumak bu oyunun sorumluluğu zannediyorum.Bu koruma için neden para isteniyor? Ve zorunlu kılınıyor?