Results 1 to 8 of 8

Thread: Exp Dragon

Exp Dragon

Youtubede gezerken bir video gördüm adam bi pazarcının itemlerini gösteriyordu gordion serverinde ve bankada bu item vardı bu item nedir böyle ben destanda oynuyorum 1 senedir ve ilk defa dragon shell iteminin exceptional versionun olduğunu gördüm bu exp olan dragon shell nasıl elde ediliyor ?

Senior Member
    normal zırhlar ile exceptional zırhlar arasında 3-5 resist farkı ve birazda bonus farkı var. saf defansları aynıydı diye hatırlıyorum.

bunlar nereden geldi diye soracak olursan eski firmanın saçmalıkları ve şuanki firmamızın bunu devam ettirmesi.
    çünkü hiçbir allahın kulu bana bu itemlerin legal olarak hemde eksiksiz set halinde basıldığına ikna edemez.

zaten çok uzun zamandır exceptional zırhların elde edilmesi kapalı bu arkadaşlar o kısıtlı sürede ne ara 9 bastı ne ara 10 bastı ne ara bunları set yaptı falan karanlık işler yani

bu yüzden eski sunucularda asla oynanmamalı

Senior Member
    eski zamanlarda el altından basılan itemler , üstteki arkadaşın da dediği gibi eski swleri bırakacaksın dupeciler birbirlerini dövsün dursun

Senior Member enezx's Avatar
    vakti zamanında şu setlerden ucuza ucuza alanlar şimdi yüksek fiyatlara satıyorlar

Ares-Diez-Gordion'a çok yapacak bir şey yok hangi item dupe hangisi legal anlaşılmadığı için hiç biri silinmedi de öyle kaldı
    Last edited by NightOwl; 10-17-2020 at 06:40 AM.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bu itemlerin drobu yok ama buna eşdeğer secret set var. O da krowaz-holy gibi craft edilebilen bi zırh. Secret yapmak için mageye spell of darkmagic, prieste plwitoon breath gibi utc'den düşen eşyalardan istiyor. Yeni serverlerde silver gemden çıkınca çöp dediğiniz DYE'ler de secret için kullanılıyor.

Secret setlerin bonusu normal mithrill setlere göre 1 tık daha fazla. Özellikle mageler için çok iyi.

Bu dragon setlerin çoğu da eski serverlerdeki +10 itemler gibi normal değil.
    Last edited by GengaR_AreS; 10-17-2020 at 07:46 AM.

Senior Member
    dragon +10 setler hepsi el altından sokulan ıtemler pazarcılar saklıyor bunları depolarında

Vay be destan serverin canını yiyim hem eski server hemde böyle abartı itemler yok benim bildiğim serverde sherion +10, avedon +10, mirage dagger +10, eagle eye +10, chd +20 var mirage dagger harici diğerleri birertane var destan güzel server o bakımdan kaaaç senelik server +10 raptor ve +10 shard bile yok yani varsada ben denk gelmedim 1 sene içinde

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Exceptional Dragon zırhları yanlış hatırlamıyorsam krowaz zırhları gelmeden önce oyuna eklenmiş 2009-2010 civarıydı Shozin üzerinden craft ediliyordu 5-6 ay sonra üretimden kalkmıştı yerine krowazlar eklenmişti. Oyun içerisinde normal şartlarda çok fazla elde edilememiştir. Ayrıca, No rebirth set olarak geçer hiç bir şekilde rebirth basılmamaktadır yapımcıdan rebirth basılması ile ilgili bir kaç defa düzenleme istenmişti ancak kabul edilmemişti.

Küçük Not: Secret Armorlar = Exceptional Dragon Armorlar Bonuslar, defans oranları dahil herşeyi aynıdır. Görünüşünü krowaz'a benzer zaten utc expansionu ilk japko'ya 2010 yılında gelmişti yani bakınca çok eski zırh hepsi
    Last edited by Death_Stroke; 10-17-2020 at 10:31 AM.