Results 1 to 9 of 9
    Senior Member EraJacque16's Avatar

Classlar Arası Denge hk.

son patchde gelen zehir güncellemesiyle beraber kurianlar ve mageler nerf yemiş durumda, ve hayretle izliyorum ki sadece 8-10 kişinin tepkisi var bu duruma. ben bir mage olarak kendi classım için konuşucam. buradan mgame adama sormak istiyorum "mageler size bir yanlış mı yaptı, varsa bir yanlışları biz özür dileyelim tüm mageler adına". hani belli ki ortada bizim bilmediğimiz bir durum var, mageler bir sebepten cezalandırılıyor. ofisinize nova mı attılar, atmde tam maaşı çekicekken tp yapıp sıranızı mı kaydırdılar, yoksa sizin kültürünüzde büyü günah o yüzden mi bu kadar tantana?

consume & adapt

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen güncelleme hakkındaki görüşlerinizi güncelleme konusu üzerinden iletiniz, daha sağlıklı bir forum ortamı olacaktır.

Anlayışınız için teşekkürler.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    son patchde gelen zehir güncellemesiyle beraber kurianlar ve mageler nerf yemiş durumda, ve hayretle izliyorum ki sadece 8-10 kişinin tepkisi var bu duruma. ben bir mage olarak kendi classım için konuşucam. buradan mgame adama sormak istiyorum "mageler size bir yanlış mı yaptı, varsa bir yanlışları biz özür dileyelim tüm mageler adına". hani belli ki ortada bizim bilmediğimiz bir durum var, mageler bir sebepten cezalandırılıyor. ofisinize nova mı attılar, atmde tam maaşı çekicekken tp yapıp sıranızı mı kaydırdılar, yoksa sizin kültürünüzde büyü günah o yüzden mi bu kadar tantana?
    Magenin 18'i felankor için düzenlenmiştir. Biri feloya 18 vurma kaldırılsın diye konu açmıştı. Onu yapamamışlar zehrini kısmışlar. Sorun mageler değil, sorun felankor fldjkfdsş %'yi kaldır, Abyss fireyi kaldır, 18 zehir vurmasın e o zaman 3-5'li ok atmayı da kaldırsınlar.

Yani felo için skillerle oynamak nasıl bi mantıktır anlamak zor.

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Magenin 18'i felankor için düzenlenmiştir. Biri feloya 18 vurma kaldırılsın diye konu açmıştı. Onu yapamamışlar zehrini kısmışlar. Sorun mageler değil, sorun felankor fldjkfdsş %'yi kaldır, Abyss fireyi kaldır, 18 zehir vurmasın e o zaman 3-5'li ok atmayı da kaldırsınlar.

Yani felo için skillerle oynamak nasıl bi mantıktır anlamak zor.
    %yi sadece felankorda kaldırdılar, abys fire da aynı şekilde. ama zehir güncellemesi her hedefe karşı güncellenmiş :/ söz feloya 18 atmıycam hadi geri getirin
    consume & adapt

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Lütfen güncelleme hakkındaki görüşlerinizi güncelleme konusu üzerinden iletiniz, daha sağlıklı bir forum ortamı olacaktır.

Anlayışınız için teşekkürler.
    siz de haklısınız ne diyim ki, zaten gördüğünüz gibi takan yok isterseniz konuyu kitleyebilirsiniz
    consume & adapt

Senior Member
    Malesef mage karşıtlığı bitmiyor ama yeterli mage okursa yine kesiliyor felankor. Ben şahsen yan cara warrior bastım mage de sinirlenince ona girip ego kasacam tavsiye ederim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by VforSUTCU View Post
    Malesef mage karşıtlığı bitmiyor ama yeterli mage okursa yine kesiliyor felankor. Ben şahsen yan cara warrior bastım mage de sinirlenince ona girip ego kasacam tavsiye ederim.
    Azılı kurian düşmanlığı varken mage kurianın eline su dökemez : D

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    felankörü gm lerin kesebilecekleri düzeye getirdiler zaten diezde kesen kalmadı pk sıda 1-2 saat sürerdi oda yok artık ortadaki at ve diğer yaratıkları kesiyoruz artık sene 2020 oyun guncellemelerle baya ilerleme kaydetti bakalım daha ne yenilikler gelecek pardon dilim sürçtü gidecek

mesela lol de sürekli dengelemeler geliyor bufflar nerfler geliyor pvp zevkini bozan herolar için knight online bu konuya biraz daha eğilse güzel olur.