Results 1 to 7 of 7

PC Versiyon OTP Sorunu Hakkında

Merhaba. AnyOTP PC versiyonunu yükledim ID ve AuthCode bölümünü yazıyor ardından Confirm yazısına tıklıyorum donuyor ve ardından kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Otp programının uyumluluk modunu değiştirip daha sonra yönetici olarak çalıştırırsanız sorun muhtemelen çözülecektir.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Uyumluluk modu olarak hangi modu seçmemi önerirsiniz? Bir kaç tanesini denedim ancak sorun devam ediyor.

Senior Member
    İşletim sistemi Windows 7 ise; programı kaldırın tekrar yüklerken uygulamanın exesine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır sekmesinden yükleyin.Uygulama yüklendikten sonra büyük ihtimalle bir sorun kalmayacaktır.

Hala sorun çıkarıyorsa; kurulu otp uygulamasının masaüstündeki simgesine sağ tık yapıp özellikler sekmesine tıklayın ve resimdeki gibi checkbox içini işaretleyin.

Windows 10 kullanıyorum kutucuğu tıklıyorum ancak sorun devam ediyor.

Senior Member
    Bandicam (video kaybedici) sitesinden ücretsiz versiyonu indirip kurup, kısa bir video alıp buraya linklersen moderatör arkadaşlar sana daha hızlı yardımcı olacaklardır.

Windows 10 otp için uyumluluk modu istemez.Otp sitesinden yazılımı indirdiysen sorun çıkarmaması gerekiyor.Yeni indirdin değil mi?

Uyumluluk modunu Windows Vista yapınca sorun çözüldü arkadaşlar. Teşekkür ederim.