Results 1 to 4 of 4

Legal mi ? Ne yapmam gerekiyor ?

Uzun süredir pazarda üzerimize ts kurulup, pazarımız sabote ediliyor; her gün cheatreports bölümünden raporlasam dahi sonuç alamıyorum.Israrla legal olup olmadığını soruyorum ve buna da cevap alamıyorum. Sizce yaptığının cezai işlemi var mı , yok ise ne yapmam gerekli ?
    Last edited by DonJose; 10-16-2020 at 09:33 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, yer değiştirdiğiniz halde kasıtlı olarak takip ediyor ve pazar yapmanızı engelliyorsa birkaç dakikalık video kaydedebilirsiniz. Derlemiş olduğunuz bu kanıtlarınızı Cheat Reports bölümüne bildirebilir, bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Video Rehberi

Ban Politikası

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba, yer değiştirdiğiniz halde kasıtlı olarak takip ediyor ve pazar yapmanızı engelliyorsa birkaç dakikalık video kaydedebilirsiniz. Derlemiş olduğunuz bu kanıtlarınızı Cheat Reports bölümüne bildirebilir, bildirimlerinizin geçerli olması için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Video Rehberi

Ban Politikası
    ayrıca aramızda mastadon'un içersine pazar kuracak yoktur herhalde açıkca belli oluyor, pazarımızı engellemek üzere ts bastığı ve pazar engellediği.
    Last edited by IBlackWicked; 10-16-2020 at 10:21 AM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Herkesin görebileceği bölümlerde suçlayıcı ekran görüntüleri, videolar ve kanıt paylaşımı yapmak yasaktır. Ekip arkadaşım size raporlarınızı nasıl oluşturabileceğiniz konusunda öneride bulunmuş. Kanıtınız yeterliyse CR sorumluları inceleyip işleme alacaklardır. Lütfen raporlarınız için ayrıca konular oluşturmayınız, iyi forumlar.