Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Angry Güncellemede Gelen Öğe Araç ipucu UI yenilemesi HK.

Önceden eşyaya ilk bakışta anlardık rebirt olduğunu hangi eşya olduğunu özelliklerini herşeyini şimdi pazar gezerken yarım saat bir eşyaya bakıyorum bence anlaşılırlığı zorlaşmış göz yorucu ve çok kötü olduğunu düşünüyorum Öğe Araç ipucu UI yenilemesinin siz neler düşünüyorsunuz eski Öğe Araç ipucu UI geri getirilmesini gerekiyor bence

https://hizliresim.com/cgjl25

https://hizliresim.com/StI77n

https://hizliresim.com/3pp7vz

https://hizliresim.com/QMFI1Y

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bir eşyanın özelliklerini seviyesi, atak gücü, varsa resistansları, reb olup olmadığı ve stat bilgisi olarak tek tek ayırmışlar. Anlaşılırlığı yükseltmek için gereken her şey yapılmış. İlk bakışta alışmış olduğumuz bir görünümün dışında olduğu için yadırganabilir. Ama bence anlaşılmayacak veya zor gelecek bir durum değil.

Senior Member
    bence gayet iyi az yenilikçi olun, ula bütün gün ağlıyorsunuz güncelleme getirin diye, farklı bir güncelleme yenilik gelince de ESK ESKİ ESKİ.

Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    bence gayet iyi az yenilikçi olun, ula bütün gün ağlıyorsunuz güncelleme getirin diye, farklı bir güncelleme yenilik gelince de ESK ESKİ ESKİ.
    Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Güncellemeden kasıt itemlerin görüntüsünü değiştirmek değil. Oyuna katkı sağlayacak değişik eklentilerden bahsediyor insanlar.

Konuya gelince gerçekten kötü bir görüntü olmuş. Zamanla alışılır olsa da eski görüntüsüne nazaran kötü bir ara yüz değişikliği.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yenilik iyi birşey ama her yenilikte çuvallıyorsunuz. İtem arayüzüne yenilik gelsin tamam ama işinizi iyi yapın şuanda eğer bir istatistik tutabilsek pazardan yanlış fiyata item çeken sayısı %500 artmış diyebilirdim.Çünkü gerçekten iteme bakarken ne olduğu ve ne kadar olduğunu algılamak çok zor umarım tekrardan güncellenir yada eskiye döner.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Güncellemeden kasıt itemlerin görüntüsünü değiştirmek değil. Oyuna katkı sağlayacak değişik eklentilerden bahsediyor insanlar.

Konuya gelince gerçekten kötü bir görüntü olmuş. Zamanla alışılır olsa da eski görüntüsüne nazaran kötü bir ara yüz değişikliği.
    Bu bakış açısıyla bakılırsa, v1000 versiyona (knight empire) zamanına dönelim. Yeniliğe alışın, şu görsele 2-3 haftaya kimsenin gıkı çıkmayacak NET.

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu değişikliğin neden bu kadar abartıldığını anlamıyorum. Sadece arayüzü basitleştirmişler ve çizgi eklemişler.
    Onun dışında görmen gereken her şey duruyor. Koskoca 'Reverse Item' yazısını göremeyip yanlış item çekenler de bir zahmet gözlerine baktırsın.
    Biraz yeniliğe açık olalım. Şahsen çok göze hitap eden bir değişiklik olduğunu düşünmüyorum ama değişiklik iyidir.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Çok kötü olmuş bunu acilen eskisine çevirin neyin ne olduğu bellisiz bune abi estetik olarakta leş zaten

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Yıllardır oynanıyorum ama şu an görsellere bakınca hiç kendimi yormadan rebirth itemi de tek seferde anladım diğer itemlerin açıklamalarınıda. Problem ne onu anlamadım?

Senior Member
    Ya yenilik bilmem ne denmesin hiç. Cure skillerine manes of fire ye gelen güncellemeleri kimse yadırgamadı 2012de. Ama bunlar güzel değil, item basma arayüzü güzel değil. He madem aksini idda eden varsa açın oylama görün sonucu. Olmamış işte bir sürü konu açıldı.