Results 1 to 8 of 8

Neden her şey tam tersine gidiyor?

Bu başlık altında lütfen herkes oyunda gördüğü ortak sorunları dile getirsin. Benim şikayetlerim bunlar;

Öncelikle nttgame, k2 network'ü aratmıyor. Oyunun mekaniklerinin içine ettiler, hiçbir şey bırakmadılar.
    Gölge yaptılar, yürürken ağaçların, objelerin 10 metre etrafından geçerken takılıyorsun.
    Lure güncellemeleri yaptılar, cz chat görevlerinde olsun, draki'de olsun, monster stone'da olsun çektiğin mob'lar duvarların içine saklana saklana yanına geliyor.
    Mob'lara stun(lightning) vuruyorsun, respawn oluyor. Allah aşkına knight online dışında bana bir oyun gösterin sersemledikten sonra geriye kaçıp respawn olan yaratıklar olsun!! Hayatımda böyle saçmalık böyle rezillik görmedim.
    Mekanikleri düzelteceğiz dediler, S+R kombo kalkıyor, ne mage'nin staff komboları, ne asasla vs atılmaz oluyor.
    Mage'nin, priest'in eli sürekli düşüp duruyor. Warrior alan skill'leri vuruyor.
    Makrocuları bitireceğiz dediler, dropları resmen sildiler.
    Boss kesiyorsun "This box is empty" diyor ya da failed loot hatası veriyor.
    Etkinliklerde sürekli bug'lar, bunlardan faydalanan hileciler, kimseye pay bırakmayanlar.
    Hileyi engellemek adına yapılan her şey neden hileciler hariç herkese engel ve eziyet olarak dönüyor?
    Yani gerçekten diyecek bir şeyim kalmadı. Knight online, nttgame ile 2. çöküşünü yaşıyor.
    Bunca yıl ara verdikten sonra böyle bir döneme denk gelmek...
    Last edited by Delos_Castellan; 10-16-2020 at 02:01 AM.
    Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?

Senior Member
    Ben dün kaç yıllık emeğimi upgrade ettim bıraktım. ben oyunun eski HP barından tut eski yazıları hoşuma gittiği için oynuyordum. Her hafta görsel olarak geriye gidiyor. Oynayanlara iyi oyunlar

Senior Member
    Lure sistemi (moblar spawn yerine saldırganlığı 0 yapılması lazımdı mage'ler bir nevi öldü, farm slotlarının çok az olması , oyuna hala daily weekly monthly karakter dizebilecek düzeyde görevlerin gelmemesi, item kiralamanın rework yiyip gelmemesi, pus ücretinin çok pahalı olması, dışınd bence nttgame iyi ilerliyor,

Senior Member Vrij's Avatar
    Combo işini sanırım düzeltirler, gerçi kimse elle kombo yapmıyor neredeyse
    Yeni yapılan eşya vs. yeni arayuzler tahminim datayı yenilemek için asıl, yani yine hile önlemek için. Ve alışılan bi'şey, FB da yeniledi kendisini 1 ay her hafta sordu klasik mi yeni mi klasın, ben go klasik goo, neden diye soruyor bir de
    Ama 1 ay sonra direk yeniye geçti, klasik FB diye birşey de kalmadı,
    alışmadım ama insan alışır.

Bir de sözün kısası bu oyunu oynayanlar, hepsi bağımlı.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Şu türk oyuncunun nostaji aşkı bu .Başka bir oyuncu kitlesine bunlar yapılsa oyun 6 aya kapanır dı net.Captcha adı altında illegal biticekti ama olan yine presiz casual takılan normal oyunculara oldu .57 botlar makrolar sankı premiumsuz giriyor oyuna .Gold pre dc pre alıyorlar ztn bir değişiklik yok.
    Koreko ya eşitliyin bu oyunu diyoruz Ama 5 yıldır var olan getirmek yerine daha yenı cıkmıs akara altarı direk getiroyorlar gb silme güncellemesi olunca şimşek hızında geliyor ama select character getirilemiyor yıllardır .
    Herkesın bir sınırı var ama gidişat iyi değil

Senior Member
    kesinlikle uyuşturucu bağımlısı gibi oynuyoruz bu oyunu. bu kadar beceriksiz yönetime başka bir oyunda bu kadar tahammül edilemez. hata biz oyuncularda...

Junior Member
    GB Azalatmak istiyorsanız. Farmi değil bunu uygulayan Farm yapip oyunda. Sitelere satan adamlara banlayip oyun içersinde item diyenlere bakın. Farm atip İtem dizicek adamin farminida bitirirseniz bu oyun olmaz bu farkli birşey olur eğlence olmaz.

8. OYUNCULAR ARASI TİCARET
    Sınırlama olmadan, destekleyici, Oyun eşyası, GB, NPoints, hesap ID’si, hesap isimleri ve tüm aktarmalar dahil tüm diğer ticaret veya aktarım faaliyetleri kesinlikle yasaktır Sunulan oyun/oyunlar eğlence ve deneyim amaçlıdır ve hiçbir şekilde satın alınan / sahip olunan destekleyiciler, oyun eşyaları , GB , NPoints, karakterler,oyun hesapları paraya çevrilemez, gerçek para aktarım ve /veya başka kazançlara konu edilemez.
    Last edited by GamesDepot; 10-16-2020 at 11:21 AM.

Senior Member
    gb stoklasaydın zamanında böyle ağlamazdın