Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 54
    Senior Member
    mage'nin her patchtte içinden geçtiklerinde nerdeydiniz beter olun

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Asasların bizi döne döne kaça kaça geri geri kesmesi için güzel bir güncelleme bir okçu olarak sevindim okçulara tekli ok damageleri yükseltme gelmeli tekli oklar +10 ee giymesine ragemn 500 vuruyor

bu oyunu özel kılan bu combolardı başka oyunlarda yok. düzeltileceğine inanıyorum.

Senior Member
    Görüldüğü üzere 2 3 tane farmer için jet hızında gelen güncellemeler, oyunun temel taşlarından birinde bi sorun olunca gelmiyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Priestlerdede aynı skıntı var combo yapılmıyor, bilerek yapılmıi bir şey değildir bu çok saçma olur, %100 son gelen resten sonra oluşan kodlama bozuklukları, bir tek r combosunda bozukluk yok bir çok şeyde bozukluk var, knight tarihinin en berbat durumudur bu, bir kod değiştirirken veya düzeltirken uzaktaki başka alakasız bir kod bozuluyor, aslında oyunun kod algoritmasında bir sıkıntı oldugundan değil, işinin ehli olması gerekiyor bazen :/

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Görüldüğü üzere 2 3 tane farmer için jet hızında gelen güncellemeler, oyunun temel taşlarından birinde bi sorun olunca gelmiyor.
    Ne olduysa yahelin romantic archer larla yaptıgı maradon sohbetinden sonra oldu ya koca oyun 2-3 tane yayıncının ağzından çıkacak kelimelere kaldı ya, sonumuz hayır olsun. Diyecemde iyice sona dogru gidiyoruz bitti bitecek yani. İnan bana şunları yazarken bile korkuyorum sinir olup ban atacaklar diye, küfür etmesekte hakaret etmesekte korkuyorum valla.

Senior Member
    o zamanda 30 metre slide atiyolar onu nasil engelleyecekler ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by therogue35 View Post
    o zamanda 30 metre slide atiyolar onu nasil engelleyecekler ?
    hepsinin çözümü var rahatta kal yakında görürürz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 212r3d34s View Post
    Ne olduysa yahelin romantic archer larla yaptıgı maradon sohbetinden sonra oldu ya koca oyun 2-3 tane yayıncının ağzından çıkacak kelimelere kaldı ya, sonumuz hayır olsun. Diyecemde iyice sona dogru gidiyoruz bitti bitecek yani. İnan bana şunları yazarken bile korkuyorum sinir olup ban atacaklar diye, küfür etmesekte hakaret etmesekte korkuyorum valla.
    Evet gerçekten çocuk gibi birbirlerine dalaşıyorlar. Farmer video çekiyor, GM ona inat güncelleme getiriyor. Yayında herhangi bir slotta saatte 20m kassam o slota NERF gelir. Öyle bi oyundan bihaber kişiler yönetiyor. Yayında ne görürlerse o çünkü oyun bilgileri sıfır.

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    İşte şimdi asaslar düşünsün okçuların gücünü göreceksiniz kaça kaça vurup döne döne vurmak s combo yapmak güzel bir güncelleme