Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Senior Member
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Vallahi merak ettim. Ben resistleri sağlam olan ve olmayan iki char üstünde çok test ettim. Stun çok zor tutuyor. Ne zaman denedin?
    3 gün önce, gayet şap şap tutuyor shock stun

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Mevcut şartlarda berserker den daha iyi bir düzenleme gelmediği sürece kolay kolay kimse berserker'i bırakmaz.

Member
    Nickname
    IINEWB0RNII
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Weiwuer
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Her ne kadar Cry Echo hasarı 'Berserker' skilli ile daha çok vursa da Hell Blade skill hasarı oldukça yerinde. Bufflanması yerine, defans sekmesinde yer alan 'Descent' skilli 'Attack' sekmesine taşınmalı bu sayede Berserk warriorlar da dengelenmiş olur. Ayrıca Descent skilli attack sekmesinde 70+ skill puanı istemeli ki yere vurma skillerini açmak için defans sekmesindeki puanlarını aktarıp yere vurmaları açamasınlar.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Levo0 View Post
    Her ne kadar Cry Echo hasarı 'Berserker' skilli ile daha çok vursa da Hell Blade skill hasarı oldukça yerinde. Bufflanması yerine, defans sekmesinde yer alan 'Descent' skilli 'Attack' sekmesine taşınmalı bu sayede Berserk warriorlar da dengelenmiş olur. Ayrıca Descent skilli attack sekmesinde 70+ skill puanı istemeli ki yere vurma skillerini açmak için defans sekmesindeki puanlarını aktarıp yere vurmaları açamasınlar.
    Gayet yerinde ve mantıklı bir öneri.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    Quote Originally Posted by Levo0 View Post

Bir Warrior kullanıcısı olarak bence de mantıklı bir seçenek. + Olarak Berserker basıldığında defans daha fazla düşmeli. Bu skillin kullanımı bedel ödetmeli. Şu anki haliyle hiçbir bedel ödetmiyor açıkçası. Düşen defansı çok da önemsemiyorum.